ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Держава захистила права учнів християнської приватної школи у Донецьку PDF Друк E-mail
13.03.2009 15:35
збільшити зображенняДОНЕЦЬК – 13 березня 2009 року християнська приватна школа «Росток» у м. Донецьку отримала необхідний дозвіл на здійснення освітньої діяльності в орендованому неї приміщенні. Цей день став святковим для вихованців даного загальноосвітнього навчального закладу та їх батьків, адже після тривалих узгоджень та вивчення документації Донецька обласна санітарно-епідеміологічна станція (СЕС) видала адміністрації школи необхідні дозвільні документи.

Позитивному вирішенню цього питання сприяли відповідні позиції Міністра охорони здоров'я України В.Князевича та керівництва Донецької обласної державної адміністрації, які проявили зацікавленість у налагодженні нормального функціонування даної загальноосвітньої школи в інтересах дітей.

збільшити зображенняЗа пропозицією керівництва Донецької обласної СЕС металургійними підприємствами міста була надана додаткова документація про підтвердження скорочення їх виробничих потужностей. Оскільки сумніви щодо цього раніше стояли на заваді надання приватній школі дозволу на розміщення у реконструйованій будівлі Біблійного інституту «Слово життя» по вулиці І.Ткаченка, 100 у місті Донецьку. В результаті злагоджена робота Донецької обласної СЕС та адміністрації школи дозволили позитивно вирішити питання подальшого її функціонування.

Нагадаємо, що у лютому цього року низка народних депутатів України, які представляють різні парламентські фракції, звернулися до МОЗ України та Донецької облдержадміністрації з проханням надати сприяння скорішому правовому вирішенню ситуації щодо функціонування приватної загальноосвітньої школи «Росток» у місті Донецьку.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС