ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Рада при Міноборони готує власний законопроект про військове капеланство PDF Друк E-mail
11.03.2016 13:33

Фото: kapelanstvo.org.ua

Релігійні діячі, представники Міноборони та експерти обговорили шляхи вдосконалення законодавчої бази в сфері військового капеланства в Україні.

Це питання стало предметом розгляду на засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України 3 березня 2016 року у Центральному будинку офіцерів у Києві, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні о. Олекса Петрів представив проект Закону України «Про військове капеланство», який узагальнює та розширює положення нині діючих нормативних актів відомчого характеру. За словами священика, робота над вдосконаленням законопроекту триває та має на меті закладення більш ґрунтовної законодавчої основи для служіння капеланів у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Представники церков і релігійних організацій домовилися включити питання доопрацювання цього законопроекту до Плану діяльності Ради у 2016 році.

Окрім того, на засіданні розглянули ідею розроблення міжконфесійного молитовника для військовослужбовців, над яким працювали б представники різних конфесій.
 
 
Після цього члени Ради обговорили теперішній стан і проблеми капеланського служіння в зоні АТО та поточні питання військово-релігійної співпраці.

Цього року Рада у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України зібралась уже вдруге. На засіданні в січні відбулося переобрання секретаря та голови Ради.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС