ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Українська делегація відвідала Молитовний сніданок за участі Президента США PDF Друк E-mail
04.02.2017 00:56

Народні депутати, урядовці та громадські активісти України взяли участь у 65-му Національному молитовному сніданку у Вашингтоні.

Основний захід за участі Президента США Дональда Трампа відбувся вранці 2 лютого та об’єднав у молитві до Бога біля 4 тисяч делегатів. Напередодні та після цього відбувалися молитовні спілкування та зустрічі в різних форматах за участі сенаторів і конгресменів США, повідомляє Інститут релігійної свободи.

У своїй промові Президент США відзначив важливість віри, наголосивши, що головною цінністю в житті людини не є матеріальний достаток, а духовне відродження.

Він підкреслив важливість релігійної свободи та зауважив, що фундаментальну загрозу для релігійної свободи несе в собі тероризм, який повинен та буде зупинений.

“Тут, у Вашингтоні, ми ніколи не припинимо просити у Бога мудрості для урядування нашою країною. До тих пір поки у нас є Бог, ми ніколи не будемо самотні. Бог завжди дасть нам розраду, силу і підтримку”,наголосив Дональд Трамп.

Найбільше враження на присутніх справила натхненна проповідь ключового спікера Молитовного сніданку Беррі Блека, капелана Сенату США, який є пастором Церкви адвентистів сьомого дня та до цього у званні контр-адмірала працював головним капеланом ВМС США. Звертаючись до Президента Трампа, інших високопосадовців і делегатів, він поділився із власного життя як практика запам’ятовування Біблійних віршів допомогла йому пізнати Ісуса Христа як власного Спасителя. Пастор Блек також підкреслив важливість молитви в житті кожної людини, в тому числі молитви за людей, які наділені владою.

 

Українські делегати також відвідали з ознайомчим візитом будівлю Сенату США та мали низку офіційних та неформальних зустрічей.

Особливою подією стало проведення 3 лютого вже традиційного Українського молитовного сніданку в Вашингтоні. В заході взяли участі як американські друзі України та представники інших країн, так і українські посадовці – народні депутати Павло Унгурян, Оксана Продан, Оксана Білозір, Олег Кришин, Юрій Мірошниченко та інші, представник Президента України у Верховній Раді Артур Герасимов, заступник Генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, голова Чернівецької державної обласної адміністрації Олександр Фищук, представники місцевого самоврядування, працівники дипломатичної служби, громадські та релігійні діячі.

Окрім молитви за мир в Україні учасники заходу у своїх виступах порушували питання необхідності дієвого захисту України від російської агресії, умиротворення наявного військового конфлікту, подолання корупції та створення міцних демократичних засад.

Американські політики у своїх виступах неодноразово наголошували, що дієвим інструментом для внутрішньо національного єднання та порозуміння, в тому числі різних політичних сил, є створення малих груп на робочому місці, які б могли збиратися раз на тиждень для спілкування та спільної молитви у форматі молитовного сніданку.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС