ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Парламентарі, урядовці, посли разом молилися за дітей та всю Україну (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
01.06.2017 21:04

 

У Києві відбувся 6-й Національний Молитовний сніданок, який об’єднав у молитві до Бога парламентарів, міністрів, керівників правоохоронних органів, послів, громадських активістів, бізнесменів, іноземних гостей та ієрархів Церков.

Захід відбувся вранці 1 червня в «Українському Домі» за участі Голови Верховної Ради Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова, повідомляє Інституту релігійної свободи.

Представники влади почергово молилися за різні аспекти суспільного життя українців. Зокрема, за справедливий мир і перемогу над російським агресором, за дітей і їх батьків, за мудре керівництво державою. Особливою темою виступів і молитов стали діти, адже захід відбувався у Міжнародний День захисту дітей.

Міністри та представники різних парламентських фракцій і політичних сил молилися разом, просили один у одного прощення, шукали Божої допомоги для єднання заради доброго майбутнього України.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій у своєму виступі зауважив, що Україна може не лише пишатися міжконфесійним миром і порозумінням різних конфесій, але й активною їхньою співпрацею.

Хочу відзначити активну роботу, яку проводить Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. Така єдність зміцнює нашу державу. ВРЦіРО демонструє усьому світові, що діалог і співпраця між представниками різних релігій можлива, і вона в найбільшій мірі сприяє розвитку Української держави. Я вдячний вашим спільнотам за духовну і гуманітарну підтримку та допомогу воїнам, які боронять незалежність України та спокій всього вільного світу, за допомогу переселенцям, постраждалим від російської агресії у Криму та на Донбасі. Я дякую за мужню та жертовну працю військових капеланів, – наголосив голова парламенту.

 

У свою чергу Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму виступі зазначив:

Та молитва, яка була звершена в цій залі рік назад, допомогла нам в складних питаннях. Іноді ми роз’єднані, нам не вистачає мудрості. Але на наших плечах лежить велика відповідальність за нашу прекрасну європейську країну. Ми маємо бути єдині, щоб в нашу державу прийшов мир та процвітання. І на цьому шляху нам допоможе віра та щира молитва.

Секретар РНБО Олександр Турчинов поділився з учасниками Біблійним cловом:

Господь нам каже: не бійтесь! Якщо ваша справа правильна і праведна Бог з нами. А якщо Бог з нами чого нам боятися? Нам потрібно молитися і працювати це формула, яка відродила багато провідних сучасних країн світу. Для цього потрібна любов в серці і віра, яка перемагає все.

 

“Нам треба більше любити один одного, більше довіряти один одному і більше співпрацювати один з одним”, – зазначила лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Вона попросила пробачення у своїх колег по парламенту за образи минулого та закликала усіх присутніх до прощення і примирення.

Молитовний сніданок завершився заключною настановою для усіх учасників від Головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій, єпископа Михайла Паночка, а також спільною молитвою «Отче наш» під проводом дітей.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС