ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Кабмін ліквідував посаду Урядового уповноваженого з питань сім’ї PDF Друк E-mail
18.10.2016 20:32

Кабінет Міністрів України скасував постанову про Урядового уповноваженого з питань сім'ї.

Таке рішення Уряд прийняв під час затвердження нової структури Секретаріату Кабінету Міністрів України, про що йдеться у Постанові № 564 від 23.08.2016 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Посаду Урядового уповноваженого з питань сім'ї було запроваджено на початку цього року відповідно до Постанови Кабміну № 131 від 24.02.2016 року. Попередній глава Уряду Арсеній Яценюк доручив провести відкритий конкурс на цю посаду. Проте це не було зроблено ні ним, ні його наступником.

Раніше Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій виступила з окремою заявою, підкреслюючи важливість і доцільність новоствореної посади.

“Очевидно, що сьогоднішніх зусиль Уряду щодо формування та реалізації державної політики у сфері сім’ї є недостатньо, підтвердженням чого є кількість сиріт, дітей без батьківської опіки, одиноких матерів та статистика розлучень”, – наголошували глави конфесій.

Варто нагадати, що у листопаді 2015 року під час наполегливого лобіювання законопроекту № 3442, який увів у законодавство України нові поняття “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”, тодішній голова Верховної Ради та нинішній Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував появу в Уряді уповноваженого з питань сім'ї і сімейних цінностей.

Натомість, саме за підписом Володимира Гройсмана нещодавно вийшла згадана Постанова Кабміну, якою було ліквідовано посаду Урядового уповноваженого з питань сім'ї.

Між цим, 17 жовтня стало відомо, що Прем'єр-міністр підтримав ідею запровадження посади Урядового уповноваженого з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС