ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

В Росії затверджено порядок реєстрації, відкриття та закриття представництв іноземних релігійних організацій PDF Друк E-mail
27.03.2009 17:55
МОСКВА, Росія – Міністерство юстиції Росії затвердило Порядок реєстрації, відкриття та закриття в Російській Федерації представництв іноземних релігійних організацій. Даним документом також затверджені зразки свідоцтва про реєстрацію представництва іноземної релігійної організації та реєстру представництв, відкритих в Російській Федерації.

Відповідний наказ Мін'юсту Росії № 62 від 3 березня 2009 року буде застосовуватися з дати визнання такою, що втратило силу, Постанови Уряду Росії «Про порядок реєстрації, відкриття та закриття в Російській Федерації представництв іноземних релігійних організацій» від 02.02.1998 року № 130.

Документ передбачає, що релігійна організація, створена за межами Росії відповідно до законодавства іноземної держави, може відкрити в Російській Федерації відокремлений підрозділ самостійно або разом з іншими іноземними релігійними організаціями за взаємною згодою. При цьому таке представництво не є юридичною особою і діє від імені та за дорученням іноземної релігійної організації, ґрунтуючись на наданих їй повноваженнях.

Слід зазначити, що відповідно до затвердженого Порядку представництва не можуть займатися культовою та іншою релігійною діяльністю. Також на них не поширюється статус релігійного об'єднання, встановлений законодавством Російської Федерації. Персонал представництва призначається і замінюється іноземною релігійною організацією з числа іноземних громадян в межах чисельності, узгодженої з Мін'юстом Росії при реєстрації представництва, а також з числа громадян Російської Федерації у відповідності до чинного законодавства.

 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua      

Джерело: Мін'юст РФ

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС