Институт религиозной свободы, г.Киев

Постановление Кабмина "О внесении изменений в пункт 1 постановления Кабинета Министров Украины от 3 сентября 2009 г. № 989" (о ценах на газ) PDF Печать E-mail
18.11.2009 13:50
 
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
 
П О С Т А Н О В А
від 18 листопада 2009 р. № 1239
Київ 
 

Про внесення змін до пункту 1

постанови  Кабінету Міністрів України

від 3 вересня 2009 р. № 989

 
 
Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
 
1. Внести до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2009 р. № 989 “Про ціни на природний газ для потреб релігійних організацій” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 72, ст. 2484) зміни, виклавши його в такій редакції:

“1. Установити, що для релігійних організацій природний газ (крім обсягів, що використовуються для виробничо-комерційної діяльності) відпускається за роздрібними цінами, диференційованими залежно від річних обсягів споживання (далі — роздрібні ціни), які затверджені Національною комісією регулювання електроенергетики для населення.

За надані послуги з газопостачання (крім обсягів, що використовувалися для виробничо-комерційної діяльності) релігійні організації здійснюють розрахунок за роздрібними цінами відповідно до показань лічильників газу.

У поточному році для релігійних організацій роздрібні ціни застосовуються залежно від річного обсягу використання природного газу в минулому році (крім обсягів, що використовувалися для виробничо-комерційної діяльності).

У разі підключення до газорозподільної мережі нового об’єкта релігійної організації у поточному році застосовуються роздрібні ціни, диференційовані залежно від річного обсягу споживання, який не перевищує 2500 куб. метрів.

Газопостачальні підприємства проводять щороку станом на 1 січня перерахунок вартості природного газу (окремо за кожною релігійною  організацією) залежно від обсягу фактичного використання природного газу та роздрібних цін на нього у минулому році.”.

2. Національній комісії регулювання електроенергетики надавати роз’яснення щодо застосування механізму перерахунку вартості природного газу.
 
 
Прем'єр-міністр України                                                                                      Ю.ТИМОШЕНКО 
 
Інд.37 
 
 
 
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua   

Джерело: Урядовий портал

 

Поддержите правозащитную деятельность Института религиозной свободы:

УкраїнськаРусский

cледить за новостями   присоединяйся!

Подпишитесь на рассылку самых важных новостей ИРС:

Блог Максима Васина

Регистрация церквей по-новому

Юридические ответы на вопросы о принятом законопроекте № 4128-д и новой процедуре регистрации церквей.

Доклад ИРС

Доклад "Свобода вероисповедания под прицелом"

Российский террор на оккупированных территориях Восточной Украины.

Контакты

Почтовый адрес:
Украина 01001, 
г. Киев-1, а/я 471–В
Институт религиозной свободы
Отправить письмо в ИРС