ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

від першої особи


Моральний занепад суспільства треба подолати – євангельські Церкви PDF Друк E-mail
24.01.2012 21:53
КИЇВ – Представники євангельських Церков відповіли на запитання журналістів, експертів та науковців стосовно участі євангельських християн у виборах, відношення до прогнозованих експертами економічних та політичних криз, ставлення до чергового оголошення “кінця світу” та важливості християнських світоглядних цінностей.
Детальніше...
 
Європейська Народна Партія поглиблює співпрацю з українськими Церквами (ФОТО) PDF Друк E-mail
20.09.2011 22:51
КИЇВ – Значну частину свого візиту до України президент Європейської Народної Партії (християнські демократи) д-р Вільфред Мартенс присвятив участі у міжконфесійному Круглому столі, присвяченому подальшому розвитку діалогу ЄНП з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій.
Детальніше...
 
Віктор Янукович: Держава не втручається у справи релігійних громад і ставиться до них всіх з повагою (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
21.04.2011 13:47
КИЇВ – Під час зустрічі з релігійними лідерами України 21 квітня Президент Віктор Янукович відзначив високий рівень співпраці між різними релігійними організаціями, передусім у форматі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.
Детальніше...
 
Парламентська група «Право вибору» провела зустріч з членами Всеукраїнської Ради Церков (ФОТО) PDF Друк E-mail
07.04.2011 19:40
КИЇВ – Питання подальшого розвитку діалогу між Парламентом та конфесіями стали предметом зустрічі депутатів групи «Право вибору» з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Зустріч відбулась 6 квітня у приміщенні Верховної Ради України.
Детальніше...
 
В.Марущенко: “Майбутнє держави нерозривно пов’язано із вихованням підростаючого покоління як духовно і фізично здорових особистостей” PDF Друк E-mail
02.03.2011 14:50
Голова Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту, народний депутат України Володимир Марущенко розповів про результати співпраці конфесій з Міністерством у 2010 році та про плани Громадської ради на майбутнє.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 10
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС