ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

від першої особи


Зберегти релігійну свободу в Україні зможе відновлення діалогу між Президентом і конфесіями – експерти PDF Друк E-mail
16.02.2011 16:02
КИЇВ – Ключовим питанням сфери свободи віросповідання та державно-конфесійних відносин в Україні є відновлення повноцінного діалогу між Президентом України та конфесіями. На цьому наголошували учасники прес-конференції в Укрінформі на тему: "Релігійна свобода в Україні й світі на початку нового десятиліття", організованої Українською асоціацією релігійної свободи.
Детальніше...
 
Парламентарі, представники Церков та експерти обговорили наявні проблеми державно-церковних відносин (ФОТО) PDF Друк E-mail
11.02.2011 17:31
КИЇВ – За ініціативи Центру Разумкова 8 лютого у Києві відбулось засідання Круглого столу «Державно-конфесійні відносини в Україні, їхні особливості й тенденції розвитку». У дискусії взяли участь глави і повноважні представники християнських Церков України, парламентарі, представники виконавчої влади та експерти.
Детальніше...
 
Юрій Богуцький: Мінкультури врахує пропозиції Церков відносно забезпечення свободи віросповідання PDF Друк E-mail
09.02.2011 23:50
КИЇВ – Перший заступник Міністра культури Юрій Богуцький заявив, що Міністерство врахує пропозиції Церков і релігійних організацій у сфері державно-церковного діалогу та забезпечення свободи віросповідання. Він закликав представників конфесій не хвилюватись у зв’язку із рішенням Глави держави ліквідувати Держкомнацрелігій.
Детальніше...
 
Патріарх Кирил заявив про важливість діалогу влади і конфесій України відносно змін до законодавства PDF Друк E-mail
03.02.2011 12:17
МОСКВА – Про це Патріарх Московський і всієї Русі Кирил заявив 2 лютого в Москві під час своєї доповіді на Архієрейському Соборі Руської Православної Церкви. "Сподіваюся, що важливі законодавчі ініціативи будуть доопрацьовуватися та обговорюватися за активної участі церковних представників", – підкреслив глава РПЦ.
Детальніше...
 
Володимир Литвин закликав парламент і керівництво країни уберегти державу від конфліктів на релігійному ґрунті (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
01.02.2011 19:34
КИЇВ – Про це голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив 1 лютого у своєму виступі під час церемонії відкриття восьмої сесії парламенту шостого скликання. Він звернувся із закликом до присутніх у залі парламентарів та керівництва держави: “Треба уберегти країну від конфліктів на цьому ґрунті, інакше Україна буде розділена. А розділена Україна не вистоїть”.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 10
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС