ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

від першої особи


Діалог та забезпечення рівності конфесій є запорукою гармонійних державно-церковних відносин – результати Круглого столу PDF Друк E-mail
23.12.2010 15:19
КИЇВ – 20 грудня Фонд Конрада Аденауера, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та Інститут релігійної свободи провели в «Українського дому» круглий стіл на тему «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей». У заході взяли участь представники конфесій, Адміністрації Президента України, Держкомнацрелігій і громадських організацій, народні депутати України, експерти та журналісти. 
Детальніше...
 
Ганна Герман: “Держава сьогодні однаково рівно ставиться до всіх Церков в Україні” (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
23.12.2010 11:10
КИЇВ – В Адміністрації Президента заявляють, що держава однаково ставиться до всіх Церков в Україні. Про це сказала заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман, виступаючи 20 грудня під час круглого столу «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей». Вона висловила переконання, що “в Україні немає міжконфесійних воєн”.
Детальніше...
 
Єпископ Маркіян Трофим’як: “Релігійна спільнота України не стоїть осторонь такого ганебного і страшного явища як аборти” PDF Друк E-mail
23.09.2010 13:55
КИЇВ – Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій єпископ Маркіян Трофим’як виступив на урочистому відкритті IV Національного конгресу з біоетики, яке відбулось 20 вересня у Національній філармонії України. У своєму вітальному слові єпископ Маркіян наголосив на безумовній важливості Конгресу.
Детальніше...
 
Політична стабільність забезпечується набагато більше при наявності релігійної свободи у суспільстві, – експерт PDF Друк E-mail
10.08.2010 10:27
КИЇВ – Одним із основних сучасних викликів релігійної свободи – це навчити та прищепити наступним поколінням розуміння важливості свободи совісті та віросповідання як фундаментального права людини. Про це заявив директор Міжнародного центру права і релігієзнавства професор Коул Дьюрем (США) у своєму вітальному слові до учасників XV Міжнародної наукової конференції на тему «Свобода релігії і демократія: старі і нові виклики».
Детальніше...
 
Більшість прихильників новітніх релігій становлять люди без релігійного минулого – дослідження PDF Друк E-mail
04.08.2010 12:21
КИЇВ – Поширена думка про те, що багато українців відходять від традиційної релігії і переходять до новітніх релігійних течій, не відповідає дійсності. Переважна більшість тих, хто сповідує новітні релігії, є новонаверненими людьми, котрі, як правило, не мають релігійного минулого. Цим та іншим питанням була присвячена прес-конференція українських релігієзнавців в Укрінформі.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 10
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС