ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

від першої особи


Президент Янукович заявив про рівність усіх Церков і недопустимість преференцій на місцевому рівні PDF Друк E-mail
14.05.2010 08:36
КИЇВ – “Головним завданням у сфері державно-церковних відносин є створення якнайсприятливіших умов для реалізації духовної місії Церкви”, – заявив Віктор Янукович. Таку позицію по відношенню до Церкви 13 травня Глава держави озвучив на засіданні Громадської гуманітарної ради.
Детальніше...
 
Міністр охорони здоров'я Зіновій Митник заявив про підтримку конструктивної співпраці МОЗ та конфесій PDF Друк E-mail
23.03.2010 16:52
КИЇВ – Новий очільник Міністерства охорони здоров'я України Зіновій Митник пообіцяв підтримувати всі добрі починання у сфері співпраці з Церквами і релігійними організаціями, які були започатковані попереднім керівництвом. Про це він заявив у привітальному зверненні до учасників засідання Громадської ради з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, яке 23 березня відбулось у приміщенні МОЗ України.
Детальніше...
 
Експерти розповіли про загрози для релігійної свободи у світі та віднесли Україну до світових лідерів у забезпеченні права на свободу совісті PDF Друк E-mail
19.02.2010 17:32
КИЇВ – Найбільше у світі утисків у вільному сповідуванні власної релігії зазнають християне. Така тенденція зберігається вже не один рік, поряд із тим фактом, що більшість людей у світі не мають права на свободу віросповідання чи практичної можливості його реалізувати. Такими словами президент Української асоціації релігійної свободи Віктор Єленський розпочав прес-конференцію на тему «Релігійна свобода в Україні і світі: виклики нового десятиліття», яка 18 лютого відбулась в Укрінформі.
Детальніше...
 
Голова Держкомнацрелігій: "Духовність не обкладається податками" PDF Друк E-mail
05.02.2010 08:21
КИЇВ – Проблеми і подальша гармонізація державно-конфесійних відносин – одне з пріоритетних завдань Уряду. Про шляхи вдосконалення процесів співробітництва держави і церкви кореспондент газети «Урядовий кур’єр» Олена Мамонтова розмовляла з головою Державного комітету України у справах національностей та релігій Юрієм Решетніковим. "2009 рік став безпрецедентним за кількістю ухвалених рішень, що сприяють духовному відродженню та відновленню моральних пріоритетів", – заявив керівник Держкомнацрелігій.
Детальніше...
 
Патріарх Філарет закликає громадян взяти участь у голосуванні під час другого туру виборів й захистити Україну PDF Друк E-mail
26.01.2010 07:50
КИЇВ – Під час проповіді після літургії у Володимирському кафедральному соборі Києва 24 січня Предстоятель Київського Патріархату, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет закликав громадян прийти 7 лютого на виборчі дільниці та віддати свій голос на захист України. Патріарх нагадав історію боротьби за незалежність України і наголосив на тому, що сьогодні, в час випробувань, треба зберегти отриманий нами дар, оскільки і в теперішній час проти незалежності України продовжується боротьба.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 10
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС