ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

від першої особи


В Україні закладається основа для партнерських відносин Держави і Церкви – Юрій Решетніков PDF Друк E-mail
28.08.2009 10:15
КИЇВ – Голова Державного комітету у справах національностей та релігій відзначив, що в Україні відсутні системні порушення релігійної свободи. Більш того, нова законодавча база в сфері свободи віросповідання, яка розробляється Комітетом, закладає основу для партнерської моделі державно-конфесійних відносин в Україні. Про це Юрій Решетніков заявив 27 серпня 2009 року на прес-конференції в УКРІНФОРМ, присвяченій звіту за 100 днів його роботи на посаді голови Держкомнацрелігій.
Детальніше...
 
Юлія Тимошенко відзначила важливість духовної освіти та відродження духовності української нації PDF Друк E-mail
21.08.2009 06:57
ЛЬВІВ – Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила, що її уряд почав досить тісний діалог із представниками всіх конфесій в Україні й вважає за необхідне, щоб у всіх навчальних закладах було введено духовну освіту, а духовні виші було прирівняно до інших вишів за статусом, за можливостями. При цьому вона наголосила на важливості відродження духовності української нації.
Детальніше...
 
Віце-прем'єр Іван Васюник відзначив роль Церков у моральному вихованні молоді PDF Друк E-mail
14.07.2009 17:51
КИЇВ – Спільна позиція Уряду та українських Церков щодо збереження моральних принципів у суспільстві дає можливість належно виховувати молоде покоління. Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник, виступаючи 13 липня 2009 року на зустрічі Прем’єр-міністра з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Глави конфесій у свою чергу засвідчили підтримку ними діяльності Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
Детальніше...
 
Предстоятель УПЦ КП, Патріарх Філарет наголосив на потребі створення в Україні партнерської моделі церковно-державних відносин PDF Друк E-mail
29.04.2009 17:02
КИЇВ – Патріарх Філарет, предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату, в інтерв’ю виданню «Віче» зазначив, що “ні Церква, ні держава не можуть ігнорувати проблеми та потреби одна одної”. Виходячи з цього, він наголосив на потребі створення в Україні партнерської моделі церковно-державних відносин. Патріарх Філарет також відповів на запитання про те, чи можливе покращення стосунків з Руською Православною Церквою з обранням її предстоятелем Патріарха Кирила.
Детальніше...
 
Василь Костицький відповів на питання про суспільну мораль та посягання на релігійні цінності PDF Друк E-mail
21.04.2009 10:38

КИЇВ – Гостем програми Української служби ВВС (Бі-Бі-Сі) 17 квітня 2009 року був голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, юрист і економіст Василь Костицький. Розмова, яку вела Світлана Пиркало, була про те, що таке суспільна мораль, чи потрібно її захищати, хто має це робити і чим захист моралі відрізняється від цензури.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 10
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС