Институт религиозной свободы, г.Киев

Институт религиозной свободы, г.Киев
Церкви представят христианскую точку зрения на нынешнюю социально-экономическую ситуацию в Украине PDF Печать E-mail
25.02.2009 13:34

Состоялось заседание Совещания представителей христианских Церквей Украины

КИЕВ – 24 февраля 2009 года в помещении Госкомнацрелигий состоялось заседание Совещания представителей христианских Церквей Украины, которое проходило под председательством руководителя Отдела внешних церковных связей Украинской Православной Церкви архимандрита Кирилла (Говоруна). Участники заседания обговорили текущую ситуацию в сфере государственно-церковных отношений в Украине, новые законодательные изменения и инициативы.

Подробнее...
 
Парламентарии совместно выступили в поддержку деятельности христианской частной школы в Донецке PDF Печать E-mail
24.02.2009 06:54

КИЕВ – 24 февраля 2009 года ряд народных депутатов Украины, которые представляют разные политические силы, направили совместные депутатские обращения Министру охраны здоровья Украины В.Князевичу и председателю Донецкой областной государственной администрации В.Логвиненко по приводу угрозы закрытия общеобразовательной школы по улице Ткаченко, 100 в городе Донецке, что, по их мнению, несет недопустимые последствия для учащихся школы и нарушает их конституционное право на образование.

Подробнее...
 
Представники конфесій обговорили законодавчі зміни та проблеми розвитку приватної освіти PDF Печать E-mail
02.02.2009 23:55

КИЇВ – 3 лютого 2009 року відбулося засідання Секретаріату Ради, яке проходило під головуванням помічника головного рабина м. Києва та України Об’єднання іудейських релігійних організацій України. Основною метою зустрічі представників конфесій було планування наступного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Учасники засідання обговорили стан державно-церковних відносин в Україні, висловили думки щодо подальшої реалізації співробітництва з органами державної влади на підставі нещодавно підписаних двосторонніх угод.

Подробнее...
 
У парламенті знову ініціюють введення мораторію на приватизацію культових споруд, які використовуються не за призначенням PDF Печать E-mail
12.11.2008 00:43

КИЇВ – 12 листопада 2008 року, на розгляд профільного комітету Верховної Ради України було передано законопроект «Про внесення змін до деяких законів України» (щодо мораторію на приватизацію майна культового призначення), реєстр. № 3347 від 10.11.2008 року, який був внесений до парламенту народним депутатом від фракції БЮТ Ольгою Боднар. Метою розробки законопроекту “є захист майнових прав релігійних організацій, культові будівлі і споруди яких раніше були експропрійовані державою і підлягають поверненню їм у власність відповідно до зобов’язань України перед Радою Європи”.  

Подробнее...
 
Представники конфесій обговорили питання взаємодії з державою у вирішенні суспільних проблем PDF Печать E-mail
02.12.2008 00:08

КИЇВ – 2 грудня 2008 року представники конфесій зустрілись для вирішення організаційних питань підготовки чергового засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. За результатами засідання Секретаріату Ради, яке відбулось у приміщенні Канцелярії ВСОЄХБ, було сформовано порядок денний та підготовлені проекти документів, запропоновані до розгляду главами Церков і релігійних організацій на засіданні ВРЦіРО у середині грудня цього року. Представники Церков і релігійних організацій обговорили актуальні питання державно-конфесійних відносин, зокрема законодавчі ініціативи в сфері поліпшення умов їх суспільно-важливої діяльності.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Следующая > Последняя >>

Страница 269 из 270
УкраїнськаРусский

Подпишитесь на рассылку самых важных новостей ИРС:

Контакты

Почтовый адрес:
Украина 01001, 
г. Киев-1, а/я 471–В
Институт религиозной свободы
Отправить письмо в ИРС