ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

У відкритті 12-го національного з'їзду християнської молоді України взяли участь представники Уряду, Парламенту та Держкомнацрелігій
11.07.2009 16:45
Житомирська обл. – З 8 по 15 липня 2009 року в м.Малині на Житомирщині триватиме ХІІ з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України. У день відкриття учасників з’їзду вітали представники Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Держкомнацрелігій, обласної та районної адміністрацій та інші. Понад чотири тисячі молодих християн з України, Білорусі, Литви, Німеччини та США розташувалися на території  молодіжного табору «Юність».
Детальніше...
 
Інститут релігійної свободи закликає парламент законодавчо забезпечити право віруючих на проведення публічних мирних заходів
10.07.2009 14:09
КИЇВ – 10 липня 2009 року Інститут релігійної свободи спрямував письмове звернення до Комітету Верховної Ради з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, заявляючи про необхідність законодавчого забезпечення права віруючих громадян на проведення публічних мирних заходів релігійного характеру.
Детальніше...
 
МНС ухвалило правила пожежної безпеки для культових споруд, в тому числі для пам'ятників архітектури, історії та культури
10.07.2009 09:48
КИЇВ Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (МНС) ухвалило наказ №339 «Про затвердження правил пожежної безпеки для культових споруд». Документ зареєстрований у Міністерстві юстицій 11 червня, повідомляє РІСУ. Правила пожежної безпеки для культових споруд, як йдеться у документі, встановлюють вимоги пожежної безпеки під час будівництва, реконструкції, капітального ремонту, технічного переоснащення та експлуатації таких споруд.
Детальніше...
 
Комісія США з міжнародної релігійної свободи отримала нового керівника
07.07.2009 15:32
ВАШИНГТОН – Леонард А. Лео, виконавчий віце-президент Федерального Товариства з дослідження законодавства та громадської політики, був обраний головою Комісії США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF), до складу якої до цього часу він входив у якості уповноваженого члена. З липня 2009 року він прийняв повноваження керівника Комісії від Феліс Гаєр, які будуть закріплені за ним протягом року.
Детальніше...
 
На завершення сесії Парламент планує забезпечити невідворотність покарання за злочини з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості
07.07.2009 09:39
КИЇВ – Під час чергового пленарного тижня 9 липня 2009 року Верховна Рада України планує розглянути у другому читанні законопроект «Про внесення змін до Кримінального кодексу України» щодо відповідальності за злочини з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості. Цього дня парламентарі також повернуться до розгляду доопрацьованого проекту постанови про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Наступна > Кінець >>

Сторінка 241 з 270

Законодавчі акти

Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації»
Закон від 23 квітня 1991 року № 987-XII (станом на 31 січня 2019 р.)
Детальніше...

Публікації

Терор на окупованих територіях: ІРС опублікував факти релігійних переслідувань
Інститут релігійної свободи представив доповідь «Свобода віросповідання під прицілом: російський терор на окупованих територіях Східної України».
Детальніше...

Міжнародні документи

Потомакський план дій
Підсумковий документ Зустрічі на рівні міністрів щодо зміцнення свободи віросповідання (Вашингтон, 24-26 липня 2018 г.)
Детальніше...

Консультації

ІРС пояснює наслідки воєнного стану для свободи віросповідання в Україні
У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану не може обмежуватися конституційне право на свободу світогляду та віросповідання, передбачене статтею 35 Конституції України.
Детальніше...
 
Мін’юст роз’яснив порядок включення релігійних організацій до Реєстру юридичних осіб (ДОКУМЕНТ)
Міністерство юстиції роз’яснило порядок включення відомостей про релігійну організацію, зареєстровану до 1 липня 2004 року, дані про яку відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
Детальніше...

Судові рішення

Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій
Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 від 08.09.2016 року у справі № 1-13/2016
Детальніше...

Заяви, звернення

Резолюція Круглого столу щодо становлення справедливості в Україні

Необхідно оцінювати кандидатів згідно з розробленими Громадською радою доброчесності індикаторами на основі Бангалорських принципів поведінки суддів, а також враховувати такі важливі для розбудови держави засади суспільної моралі.

Детальніше...

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС