ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Круглий стіл "Права людини в діяльності правоохоронних органів" звернув увагу на порушення прав віруючих
06.07.2009 17:05
КИЇВ – 6 липня 2009 року Українська Гельсінська спілка з прав людини разом із Харківською правозахисною групою провели у Києві круглий стіл на тему «Права людини в діяльності правоохоронних органів». У рамках заходу організатори презентували доповідь правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2008», в якій окремим розділом розглядається стан свободи думки, совісті та релігії в Україні. 
Детальніше...
 
Мер Києва та посол Вірменії обговорили питання будівництва у столиці храму Вірменської Апостольської Церкви
06.07.2009 07:42
КИЇВ – Під час зустрічі Київського міського голови Леоніда Черновецького з послом Вірменії в Україні Арменом Хачатряном обговорювалось питання щодо прискорення виділення земельної ділянки для будівництва в Києві храму Вірменської Апостольської Церкви (ВАЦ). В зустрічі взяв участь Глава Української єпархії ВАЦ, член Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій архієпископ Григоріс Буніатян.
Детальніше...
 
Щорічна доповідь Уповноваженого ВР з прав людини оминула проблеми забезпечення права на свободу світогляду та віросповідання
02.07.2009 14:13
КИЇВ – Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова 24 червня 2009 року у сесійній залі парламенту представила народним депутатам щорічну доповідь про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні. У доповіді омбудсмена зазначається про захист громадянських та особистих прав, політичних прав громадян та економічних, соціальних і культурних прав. Однак цього разу у документі не було приділено увагу забезпеченню права на свободу світогляду та віросповідання, гарантованого статтею 35 Конституції України.
Детальніше...
 
Всесвітня Рада Церков визначилася з двома кандидатами на пост генерального секретаря цієї організації
02.07.2009 11:15
ЖЕНЕВА, Швейцарія – У поширеній офіційній заяві Всесвітньої Ради Церков кандидатами на пост генерального секретаря Ради названі імена пастора Парка Сеонг-вон, професора пресвітеріанської семінарії в місті Кенсан (Південна Корея), і пастора Олафа Фюксе Твейта, генерального секретаря Ради з екуменічних і міжнародних відносин Церкви Норвегії (лютеранської). Спеціальний відбірковий комітет Ради вибрав цих кандидатів зі списку шести претендентів.
Детальніше...
 
Робоча група при Держкомнацрелігій завершила попередню підготовку нової редакції Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”
01.07.2009 12:38
КИЇВ – 30 червня 2009 року за участі голови комітету Юрія Решетнікова відбулось засідання Робочої групи при Державному комітеті України у справах національностей і релігій з розробки нової редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації». Фахівці, експерти та представників конфесій провели заключну зустріч з метою обговорення окремих деталей підготовленого законопроекту перед його поданням на погодження до міністерств і відомств.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Наступна > Кінець >>

Сторінка 242 з 270

Законодавчі акти

Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації»
Закон від 23 квітня 1991 року № 987-XII (станом на 31 січня 2019 р.)
Детальніше...

Публікації

Терор на окупованих територіях: ІРС опублікував факти релігійних переслідувань
Інститут релігійної свободи представив доповідь «Свобода віросповідання під прицілом: російський терор на окупованих територіях Східної України».
Детальніше...

Міжнародні документи

Потомакський план дій
Підсумковий документ Зустрічі на рівні міністрів щодо зміцнення свободи віросповідання (Вашингтон, 24-26 липня 2018 г.)
Детальніше...

Консультації

ІРС пояснює наслідки воєнного стану для свободи віросповідання в Україні
У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану не може обмежуватися конституційне право на свободу світогляду та віросповідання, передбачене статтею 35 Конституції України.
Детальніше...
 
Мін’юст роз’яснив порядок включення релігійних організацій до Реєстру юридичних осіб (ДОКУМЕНТ)
Міністерство юстиції роз’яснило порядок включення відомостей про релігійну організацію, зареєстровану до 1 липня 2004 року, дані про яку відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
Детальніше...

Судові рішення

Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій
Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 від 08.09.2016 року у справі № 1-13/2016
Детальніше...

Заяви, звернення

Резолюція Круглого столу щодо становлення справедливості в Україні

Необхідно оцінювати кандидатів згідно з розробленими Громадською радою доброчесності індикаторами на основі Бангалорських принципів поведінки суддів, а також враховувати такі важливі для розбудови держави засади суспільної моралі.

Детальніше...

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС