ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Представники різних парламентських комітетів закликають мера Києва передати приміщення костелу Св.Олександра у власність католицькій парафії
01.07.2009 08:13
КИЇВ – Народні депутати України з різних парламентських комітетів, представники фракції Блоку Юлії Тимошенко, підтримали ініціативу щодо необхідності передачі  костелу Св.Олександра і його допоміжних споруд у власність римсько-католицькій релігійній громаді в місті Києві. Цього тижня вони спрямували спільне депутатське звернення до Київського міського голови Леоніда Черновецького з відповідним проханням.
Детальніше...
 
Відбулось чергове засідання Експертної ради Держкомнацрелігій з питань свободи совісті
29.06.2009 16:57
КИЇВ – 26 червня 2009 року у Києві відбулось чергове засідання Експертної ради з питань свободи совісті Державного комітету України у справах національностей та релігій. Зустріч фахівців державних органів влади, експертів громадських організацій та представники наукових кіл України проходила під головуванням голови Комітету.
Детальніше...
 
Інститут релігійної свободи розробив юридичну консультацію для віруючих та церков щодо порядку проведення публічних мирних заходів
26.06.2009 11:36
КИЇВ – Юридична консультація, яку оприлюднив 26 червня 2009 року Інститут релігійної свободи, має на меті допомогти релігійній спільності правильно застосовувати чинне законодавство України під час організації публічних мирних заходів. Фахівці ІРС роз’яснюють порядок проведення публічних релігійних обрядів, ходів і церемоній, зібрань духовно-просвітницького чи євангелізаційного характеру тощо, які проводяться за ініціативи віруючих громадян або Церков і релігійних організацій як юридичних осіб.
Детальніше...
 
Верховна Рада під час другого читання несподівано відхилила законопроект про дотримання таємниці сповіді
25.06.2009 15:55
КИЇВ – 25 червня 2009 року під час пленарного засідання Верховна Рада України відхилила проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо дотримання таємниці сповіді (реєстр. № 1308). Для багатьох зазначене рішення виявилось несподіваним, адже раніше, 31 березня, парламентарі підтримали зазначену ініціативу, яка після опрацювання у профільному комітеті не зазнала суттєвих змін.
Детальніше...
 
Представники церков Німеччини вимагають відновити заборону на роботу магазинів по неділях в інтересах віруючих продавців
25.06.2009 11:25
ФРН – Представники католицьких і протестантських церков Німеччини звернулися із скаргою до Конституційного суду в Карлсруе, вимагаючи скасувати як неконституційний діючий в Берліні закон, який зобов'язав магазини працювати по неділях, повідомляє Die Welt. Представники церков заявляють, що закон порушує свободу віросповідання працівників магазинів, оскільки утрудняє для них відправлення недільних релігійних обрядів.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Наступна > Кінець >>

Сторінка 243 з 270

Законодавчі акти

Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації»
Закон від 23 квітня 1991 року № 987-XII (станом на 31 січня 2019 р.)
Детальніше...

Публікації

Терор на окупованих територіях: ІРС опублікував факти релігійних переслідувань
Інститут релігійної свободи представив доповідь «Свобода віросповідання під прицілом: російський терор на окупованих територіях Східної України».
Детальніше...

Міжнародні документи

Потомакський план дій
Підсумковий документ Зустрічі на рівні міністрів щодо зміцнення свободи віросповідання (Вашингтон, 24-26 липня 2018 г.)
Детальніше...

Консультації

ІРС пояснює наслідки воєнного стану для свободи віросповідання в Україні
У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану не може обмежуватися конституційне право на свободу світогляду та віросповідання, передбачене статтею 35 Конституції України.
Детальніше...
 
Мін’юст роз’яснив порядок включення релігійних організацій до Реєстру юридичних осіб (ДОКУМЕНТ)
Міністерство юстиції роз’яснило порядок включення відомостей про релігійну організацію, зареєстровану до 1 липня 2004 року, дані про яку відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
Детальніше...

Судові рішення

Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій
Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 від 08.09.2016 року у справі № 1-13/2016
Детальніше...

Заяви, звернення

Резолюція Круглого столу щодо становлення справедливості в Україні

Необхідно оцінювати кандидатів згідно з розробленими Громадською радою доброчесності індикаторами на основі Бангалорських принципів поведінки суддів, а також враховувати такі важливі для розбудови держави засади суспільної моралі.

Детальніше...

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС