ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Громадська рада Міносвіти розглянула питання викладання духовно-моральних курсів у школах
24.06.2009 17:03
КИЇВ – 23  червня  2009 року у приміщенні Міносвіти відбулося чергове засідання Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями. На порядку денному стояли питання, пов’язані з викладанням курсів духовно-морального спрямування у загальноосвітніх навчальних закладах України. Учасники засідання підкреслили важливість викладання таких курсів задля плекання високих моральних якостей у підростаючого покоління.
Детальніше...
 
Верховна Рада України розгляне питання щодо забезпечення права на свободу віросповідання
23.06.2009 04:20
КИЇВ – Протягом нового пленарного тижня, з 23 по 26 червня 2009 року, Парламент розгляне кілька питань, які пов’язані з забезпеченням права на свободу віросповідання та діяльністю релігійних організацій. Серед них доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та законопроект про забезпечення дотримання таємниці сповіді.
Детальніше...
 
Українські миротворці мають поважати релігійні традиції місцевого населення – державна Стратегія
22.06.2009 11:01
КИЇВ – Президент України своїм указом від 15 червня 2009 року №435/2009  затвердив Стратегію міжнародної миротворчої діяльності України, ухваленою рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 24 квітня. Зазначений документ не оминає і релігійні аспекти, які порушені у контексті підготовки до виконання усіх видів миротворчих завдань та залучення релігійних організацій до відбудови соціальної сфери держав, на території яких проводяться міжнародні миротворчі операції.
Детальніше...
 
Група парламентарів просить Київську міську владу передати костьол св.Олександра у власність римсько-католицькій громаді Києва
19.06.2009 17:53
КИЇВ – 19 червня 2009 група народних депутатів України з різних парламентських фракцій звернулась до Київського міського голови Леоніда Черновецького зі зверненням щодо необхідності передачі костьолу святого Олександра і його допоміжних споруд у власність римсько-католицькій релігійній громаді в місті Києві. Парламентарі наголосили на тому, що київський міській владі ніщо не заважає передати ці об’єкти на баланс релігійної громади і таким чином дотриматися зобов'язань, взятих Україною при вступі до Ради Європи.
Детальніше...
 
Кабмін вніс зміни до складу Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі
19.06.2009 08:07
КИЇВ – Розпорядженням від 17 червня 2009 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до складу Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. Окрім діячів культури та фахівців у різних галузях, до складу Національної комісії було включено Голову Правління громадської організації «Інститут релігійної свободи» Олександра Зайця та директора Інституту філософії імені Г.С.Сковороди Національної академії наук Мирослава Поповича.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Наступна > Кінець >>

Сторінка 244 з 270

Законодавчі акти

Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації»
Закон від 23 квітня 1991 року № 987-XII (станом на 31 січня 2019 р.)
Детальніше...

Публікації

Терор на окупованих територіях: ІРС опублікував факти релігійних переслідувань
Інститут релігійної свободи представив доповідь «Свобода віросповідання під прицілом: російський терор на окупованих територіях Східної України».
Детальніше...

Міжнародні документи

Потомакський план дій
Підсумковий документ Зустрічі на рівні міністрів щодо зміцнення свободи віросповідання (Вашингтон, 24-26 липня 2018 г.)
Детальніше...

Консультації

ІРС пояснює наслідки воєнного стану для свободи віросповідання в Україні
У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану не може обмежуватися конституційне право на свободу світогляду та віросповідання, передбачене статтею 35 Конституції України.
Детальніше...
 
Мін’юст роз’яснив порядок включення релігійних організацій до Реєстру юридичних осіб (ДОКУМЕНТ)
Міністерство юстиції роз’яснило порядок включення відомостей про релігійну організацію, зареєстровану до 1 липня 2004 року, дані про яку відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
Детальніше...

Судові рішення

Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій
Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 від 08.09.2016 року у справі № 1-13/2016
Детальніше...

Заяви, звернення

Резолюція Круглого столу щодо становлення справедливості в Україні

Необхідно оцінювати кандидатів згідно з розробленими Громадською радою доброчесності індикаторами на основі Бангалорських принципів поведінки суддів, а також враховувати такі важливі для розбудови держави засади суспільної моралі.

Детальніше...

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС