ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Міжнародні та українські експерти пропонують законодавчо забезпечити право батьків на вільний вибір освіти для своїх дітей
12.06.2009 04:18
КИЇВ – У приміщенні КМПУ імені Б.Д.Грінченка відбувся Семінар на тему «Свобода вибору освіти в Україні. Розвиток приватної освіти». У заході взяли участь фахівці Секретаріату Кабінету Міністрів України, Головного управління освіти і науки КМДА, експерти у галузі права та освіти Асоціації приватних закладів освіти м. Києва, Інституту релігійної свободи та інших громадських організацій, представники комунальних та приватних навчальних закладів, а також міжнародні експерти з законодавства у сфері освіти.
Детальніше...
 
Парламент дозволив сумлінним орендарям продовжувати строк дії договору оренди державного та комунального нерухомого майна
11.06.2009 17:15
КИЇВ – Верховна Рада України 10 червня 2009 року ухвалила Закон України «Про внесення змін до статті 73 Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік”» щодо договорів оренди (законопроект №4323). Зміни, підготовлені Кабінетом Міністрів України, дозволяють сумлінним орендарям продовжувати строк дії договору оренди на період до двох років.
Детальніше...
 
Рада у справах душпастирської опіки при Міноборони розглянула нову редакцію Закону про свободу совісті та затвердила план роботи на 2009 рік
11.06.2009 10:35
КИЇВ – У київському Будинку офіцерів 10 червня 2009 року відбулось перше робоче засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України. На порядку денному стояли питання розгляду окремих положень нової редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» та затвердження перспективного плану роботи Ради на 2009 рік. Рада також розробить новий важливий документ – Концепцію душпастирської опіки військовослужбовців Збройних Сил України.
Детальніше...
 
Уряд дозволив щоденно використовувати Михайлівський Золотоверхий монастир та Успенський собор Києво-Печерської для проведення богослужінь
10.06.2009 13:24
КИЇВ – 10 червня 2009 року Кабінет Міністрів України у ході чергового засідання прийняв рішення про надання культових споруд – визначних пам’яток архітектури у щоденне використання релігійним організаціям: Михайлівського Собору – Українській Православній Церкві Київського Патріархату та Успенського Собору Києво-Печерської Лаври – Українській Православній Церкві (у єдності з Московським Патріархатом).
Детальніше...
 
Під час міжнародної конференції представники органів влади та Церков обговорили шляхи вдосконалення державної пенітенціарної політики
09.06.2009 07:49
КИЇВ – 6 червня 2009 року у Києві відбулась Міжнародна конференція «Юридичний вимір в’язничного служіння», метою якої було проаналізувати стан законодавства європейських країн для забезпечення гуманізації державної пенітенціарної політики в Україні. Серед учасників були присутні керівництво Держдепартаменту виконання покарань, капелани та представники пенітенціарного душпастирства України, європейських країн і США, юристи та експерти громадських організацій.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Наступна > Кінець >>

Сторінка 246 з 270

Законодавчі акти

Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації»
Закон від 23 квітня 1991 року № 987-XII (станом на 31 січня 2019 р.)
Детальніше...

Публікації

Терор на окупованих територіях: ІРС опублікував факти релігійних переслідувань
Інститут релігійної свободи представив доповідь «Свобода віросповідання під прицілом: російський терор на окупованих територіях Східної України».
Детальніше...

Міжнародні документи

Потомакський план дій
Підсумковий документ Зустрічі на рівні міністрів щодо зміцнення свободи віросповідання (Вашингтон, 24-26 липня 2018 г.)
Детальніше...

Консультації

ІРС пояснює наслідки воєнного стану для свободи віросповідання в Україні
У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану не може обмежуватися конституційне право на свободу світогляду та віросповідання, передбачене статтею 35 Конституції України.
Детальніше...
 
Мін’юст роз’яснив порядок включення релігійних організацій до Реєстру юридичних осіб (ДОКУМЕНТ)
Міністерство юстиції роз’яснило порядок включення відомостей про релігійну організацію, зареєстровану до 1 липня 2004 року, дані про яку відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
Детальніше...

Судові рішення

Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій
Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 від 08.09.2016 року у справі № 1-13/2016
Детальніше...

Заяви, звернення

Резолюція Круглого столу щодо становлення справедливості в Україні

Необхідно оцінювати кандидатів згідно з розробленими Громадською радою доброчесності індикаторами на основі Бангалорських принципів поведінки суддів, а також враховувати такі важливі для розбудови держави засади суспільної моралі.

Детальніше...

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС