ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Розпочала роботу Громадська рада при МОЗ України з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями
04.06.2009 18:15
КИЇВ – 4 червня 2009 року у залі засідань колегії МОЗ за участі Міністра охорони здоров'я Василя Князевича відбулось установче засідання  Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Перше засідання було присвячено вирішенню організаційних питань, в ході якого було обрано керівництво Громадської ради та затверджено план її діяльності на 2009 рік.
Детальніше...
 
Парламент ухвалив за основу низку законопроектів, які стосуються питань свободи совісті та віросповідання
04.06.2009 13:58
КИЇВ – На пленарному засіданні у середу, 3 червня 2009 року, Верховна Рада України за наслідками розгляду у сесійній залі ухвалила за основу кілька законопроектів, які стосуються питань свободи совісті та віросповідання. Як вже повідомляв ІРС, одним із найважливіших з них є урядовий законопроект про порядок організації і проведення мирних заходів, який був підтриманий 228 голосами депутатів парламентської коаліції при необхідних 226.
Детальніше...
 
Азербайджан: правозахисники стурбовані репресивними поправками до закону про релігію та вимогою перереєстрації всіх релігійних громад
04.06.2009 09:49
БАКУ – Як зазначила 3 червня правозахисна організація «Форум 18», в Азербайджані 31 травня 2009 року набула чинності нова репресивна редакція Закону про свободу віросповідання, а також поправки до кримінального та адміністративного кодексів країни. При цьому змінами вводяться нові види "порушень" з боку релігійних організацій, які, на думку правозахисників, уряд може застосовувати до неугодних йому громад в якості методу більш жорсткої цензури.
Детальніше...
 
В Європі запропонована нова етика міжкультурних відносин: не вважати богохульство злочином та не карати за образу почуттів віруючих
02.06.2009 13:45
СТРАСБУРГ, Франція – Європейська Комісія за демократію через право (Венеціанська Комісія) 28 травня 2009 року в Страсбурзі представила Комітету Міністрів Ради Європи річний звіт про свою діяльність у 2008 році. У документі, зокрема, згадується про рекомендації Комісії для Парламентської Асамблеї, які закликають не кваліфікувати богохульство як кримінальний злочин та не карати за образу релігійних почуттів віруючих.
Детальніше...
 
Громадська рада при МОЗ України сприятиме посиленню співробітництва та постійному діалогу Церков і релігійних організацій з міністерством
02.06.2009 04:22
КИЇВ –  Наказом Міністра охорони здоров'я України Василя Князевича утворено Громадську раду з питань співпраці МОЗ України з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Громадська рада є постійно діючим дорадчо-консультативним органом, що функціонує при Міністерстві охорони здоров’я України  та здійснює свою діяльність на громадських засадах. За її допомогою буде здійснюватись постійний діалог Міністерства з Церквами і релігійними організаціями з метою врахування їх позиції під час ухвалення владних рішень.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 Наступна > Кінець >>

Сторінка 247 з 270

Законодавчі акти

Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації»
Закон від 23 квітня 1991 року № 987-XII (станом на 31 січня 2019 р.)
Детальніше...

Публікації

Терор на окупованих територіях: ІРС опублікував факти релігійних переслідувань
Інститут релігійної свободи представив доповідь «Свобода віросповідання під прицілом: російський терор на окупованих територіях Східної України».
Детальніше...

Міжнародні документи

Потомакський план дій
Підсумковий документ Зустрічі на рівні міністрів щодо зміцнення свободи віросповідання (Вашингтон, 24-26 липня 2018 г.)
Детальніше...

Консультації

ІРС пояснює наслідки воєнного стану для свободи віросповідання в Україні
У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану не може обмежуватися конституційне право на свободу світогляду та віросповідання, передбачене статтею 35 Конституції України.
Детальніше...
 
Мін’юст роз’яснив порядок включення релігійних організацій до Реєстру юридичних осіб (ДОКУМЕНТ)
Міністерство юстиції роз’яснило порядок включення відомостей про релігійну організацію, зареєстровану до 1 липня 2004 року, дані про яку відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
Детальніше...

Судові рішення

Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій
Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 від 08.09.2016 року у справі № 1-13/2016
Детальніше...

Заяви, звернення

Резолюція Круглого столу щодо становлення справедливості в Україні

Необхідно оцінювати кандидатів згідно з розробленими Громадською радою доброчесності індикаторами на основі Бангалорських принципів поведінки суддів, а також враховувати такі важливі для розбудови держави засади суспільної моралі.

Детальніше...

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС