ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Президент заявив про рівність усіх конфесій та закликав до продовження діалогу (ФОТО) PDF Друк E-mail
22.03.2012 13:00

   Фото: president.gov.ua   
  
Віктор Янукович зустрівся з Всеукраїнською Радою Церков

 
КИЇВ – Влада повинна забезпечувати рівні умови та можливості для всіх громадян України, незалежно від їх релігійної приналежності.

На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович 21 березня під час зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

“Держава, безумовно, повинна створювати рівні умови для всіх. Щоб кожна людина була наділена тою увагою і повагою, яких вона потребує”, – сказав Глава держави. Він зазначив: “У людей не повинно бути жодних перешкод для задоволення їхніх духовних потреб”.

Президент наголосив, що вважає неприпустимим порушення принципу рівності в питанні реалізації прав і можливостей віруючих різних конфесій.

Глава держави запросив представників Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій долучитися до розгляду проекту Концепції гуманітарного розвитку України, який підготували фахівці Національної академії наук. Він висловив переконання, що належне місце у Концепції має бути відведено духовному розвитку України.

 
Під час зустрічі, яка тривала 2,5 години, присутні керівники конфесій отримали можливість озвучити свої думки з порушеної проблематики та поставити власні запитання. Члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій передали Президенту спільне звернення з найбільш актуальними питаннями державно-конфесійних відносин, які потребують розв’язання.

Зокрема, глави конфесії наголосили на необхідності утверджувати у суспільстві високі моральні цінності та запропонували низку заходів для покращення законодавчих умов духовного і соціального служіння віруючих на благо суспільства.

Глава держави запропонував керівникам церков і релігійних організацій проводити подібні зустрічі на постійній основі – двічі на рік. Зокрема, він висловив ідею провести наступну зустріч у Криму наприкінці серпня чи на початку вересня.

“Ми з вами робимо велику справу – ми фактично єднаємо країну”, – сказав Президент. Він підкреслив, що йдеться про спільну відповідальність за стан справ у країні та її розвиток.

Віктор Янукович подякував усім главам церков і релігійних організацій за те духовне служіння, яке вони несуть людям.
 
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua  
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС