ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Президент Янукович терміново хоче зустрітись із Всеукраїнською Радою Церков PDF Друк E-mail
20.03.2012 10:03

 
   Фото: прес-служба Президента 
   В.Янукович терміново хоче зустрітись із ВРЦіРО

 
КИЇВ – На середу, 21 березня, призначена позапланова зустріч Президента України Віктора Януковича з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Відповідні запрошення у понеділок надійшли від Міністерства культури України, про що Інституту релігійної свободи повідомили представники конфесій.

Порядок денний та час зустрічі не уточнюються.

У ці ж дні мав відбутися закордонний візит делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) до Брюсселю, запланований на 21-23 березня ще з початку року.

Напередодні, 16 березня, під час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром України Раїсою Богатирьовою ієрархи Церков повідомили про це та попросили сприяння Уряду в проведенні поїздки з метою презентації очільникам європейських структур позитивного досвіду міжконфесійного діалогу та порозуміння в Україні.

У Брюсселі делегація ВРЦіРО запланувала зустрічі з Президентом Європейської Ради паном Германом ван Ромпеєм, з Європейським Комісаром з питань розширення і політики добросусідства паном Штефаном Фюле, з Верховним представником Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки та Віце-президентом Європейської Комісії пані Кетрін Ештон, з Віце-Президентом Європейського Парламенту паном Яцеком Протасевичем, президентом Європейської Народної Партії паном Вілфредом Мартенсом та з членами Європейського Парламенту.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua   
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС