ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Відновлено урядову Комісію з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій PDF Друк E-mail
26.07.2012 09:58

   
   
Уряд відновив роботу міжвідомчої Комісії

 
КИЇВ – 25 липня на своєму засіданні Уряд ухвалив постанову про внесення змін до Положення про Комісію з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій та оновлення її складу з урахуванням останніх змін, що відбулися, зокрема у складі Кабінету Міністрів України.

Про це повідомляє Інститут релігійної свободи згідно інформації Мінкультури.

Проект постанови розроблено Міністерством культури України на виконання доручення Президента України від 10 квітня 2012 року №1-1/839 у частині відновлення роботи зазначеної Комісії.

Метою змін до Положення та оновлення складу Комісії є врахування результатів реформування системи центральних органів виконавчої влади, в тому числі тих, що пов’язані із перерозподілом повноважень між цими органами.

У Мінкультури вважають, що прийняття постанови створить умови для відновлення роботи Комісії, а також забезпечить більш дієвий й оперативний режим опрацювання питань, віднесених до її компетенції.

Довідка ІРС. Комісія з питань забезпечення реалізації прав релігійних організацій  утворена Кабінетом Міністрів України у 2008 році як постійно діючий консультативно-дорадчий орган.

У 2009 році відбулось два засідання Комісії. За нового складу Уряду, з 2010 року і до теперішнього часу, засідання Комісії не скликались.
 

Глави конфесій і, зокрема, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій неодноразово закликали Президента України В.Ф. Януковича та Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова відновити діяльність Комісії задля вироблення та узгодження єдиної державної політики у сфері забезпечення свободи віросповідання.

 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС