ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Підсумкове комюніке з приводу візиту делегації Всеукраїнської Ради Церков до Брюсселю (6-7 березня 2013 р.) PDF Друк E-mail
22.04.2013 12:13

ПІДСУМКОВЕ КОМЮНІКЕ

Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

з приводу візиту делегації Ради до Брюсселю (6-7 березня 2013 р.)


Висловлюючи задоволення з приводу успішного візиту своєї делегації 6-7 березня 2013 року до Брюсселю та підводячи підсумки проведених зустрічей, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій відзначає наступне.
  1. Ми висловлюємо вдячність Європейському комісару з питань розширення і політики добросусідства пану Штефану Фюле та всім іншим, завдяки кому візит до Брюсселю став можливим і був успішним.
  2. Ми схвалюємо та підтримуємо зусилля як з боку України, так і з боку Європейських інституцій, спрямовані на розширення і поглиблення співпраці України та Європейського Союзу.
  3. Ми переконані, що важливою складовою такої співпраці є налагодження ширшої взаємодії інститутів громадянського суспільства України та країн Європейського Союзу, в тому числі Церков і релігійних організацій. У цьому напрямку ВРЦіРО буде продовжувати активну діяльність.
  4. Як релігійні діячі ми вважаємо своїм обов’язком у контексті поглиблення відносин між Україною і ЄС свідчити та підтримувати традиційні моральні, сімейні та інші духовні цінності, адже вони походять від Всевишнього. Саме на цих цінностях було сформовано європейську цивілізацію.
  5. Як представники українських Церков і релігійних організацій та як частина українського суспільства ми підтримуємо зусилля нашої держави та ЄС, спрямовані на укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також на спрощення візових процедур для розширення можливостей для громадян України подорожувати до Європи.  

Прийнято у Києві на засіданні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 11.04.2013 р.

 
Інститут релігійної свободи, Київ 

Джерело: сайт ВРЦіРО

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС