ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Рада Церков закликає відновити конституційний лад та повноту прав і свобод громадян (ЗАЯВА) PDF Друк E-mail
25.01.2014 23:17

     ВРЦіРО закликає повернути повноту прав і свобод громадян
 
КИЇВ – Члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій зустрілись із лідерами опозиції з метою пошуку шляхів мирного розв’язання наявної суспільно-політичної кризи, припинення силового протистояння, запобігання кровопролиттю та новим жертвам.

Діалог глав конфесій із лідерами парламентських опозиційних фракцій Віталієм Кличко, Арсенієм Яценюком та Олегом Тягнибоком відбувся у суботу, 25 січня 2014 року, у приміщенні  музейного комплексу «Мистецький Арсенал», повідомляє Інститут релігійної свободи.

 
 
За результатами зустрічі Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій ухвалила підсумкову заяву, текст якої оприлюднено зі сцени на Майдані Незалежності та на офіційному сайті ВРЦіРО.
ЗАЯВА

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає Президента України та опозицію невідкладно сьогодні сісти за стіл переговорів для знаходження виходу із надскладної ситуації, що склалась у Державі, негайного припинення кровопролиття та братовбивчого протистояння, відновлення Верховною Радою конституційного ладу, повернення повноти прав і свобод громадян, збереження територіальної цілісності країни.

Київ, 25.01.2014 р.
 
Днем раніше, у п’ятницю, члени Ради Церков провели зустріч із главою держави Віктором Януковичем у приміщенні президентської адміністрації, під час якої обговорили причини, наслідки та шляхи подолання нинішньої суспільно-політичної кризи.
 
 
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua           
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС