ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Синод УЛЦ засудив нещодавні убивства, викрадення та катування, застосовані щодо протестувальників PDF Друк E-mail
26.01.2014 19:56

Звернення Синоду Української Лютеранської Церкви


Дорогі брати і сестри!

Наша рідна країна переживає вкрай складні часи. Безкарність працівників силових структур, які відверто знущалися із мирних протестувальників України минулого року, викликала масові протести, які охопили значну частку українського народу. На жаль, мирні протести далі придушувалися силою, що викликало обурення в українських громадян, які також почали виявляти насильство відносно працівників міліції.

Нещодавні убивства, викрадення та катування, застосовані щодо протестувальників, фактично перетворюють Україну на територію бойових дій. Ми засуджуємо ці та інші злочинні дії проти громадян.

У такий важкий час закликаємо всіх християн ще більше горнутися до Господа у Слові і Таїнстві, і молитися до Господа за Україну та наш рідний народ. У час, коли справедливе обурення може перерости у почуття ненависті, молімося до Господа, аби Він підкріпляв нашу любов до всіх ближніх і аби ця любов виявлялася до всіх людей.  

Господь – добрий і милосердний. Він обіцяє вислуховувати молитви Своїх людей. «І до Мене поклич в день недолі, Я тебе порятую, ти ж прославиш Мене!» (Псалом 50:15).  «Ще по-правді кажу вам, що коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ, то коли вони будуть просити за неї, станеться їм від Мого Отця, що на небі!» (Євангеліє від Св. Матвія 18:19). «Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних. Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять? І коли ви вітаєте тільки братів своїх, то що ж особливого робите? Чи й погани не чинять отак?  Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!» (Євангеліє від Св. Матвія 5:43-48).

Господи, помилуй нас і весь наш народ, і збережи  нашу рідну Україну!

                            Київ, 25 січня 2014 р.    

Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua         

Джерело: Українське лютеранство

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС