ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Глава Міноборони України: Голос Церкви сьогодні важливий як ніколи! PDF Друк E-mail
11.03.2014 18:38

     Ігор Тенюх подякував Церквам за підтримку української армії
 
КИЇВ – Збройні Сили України з великою шаною і повагою ставляться до священнослужителів церков і релігійних організацій, які виконують важливу духовну місію в суспільстві.

Про це йдеться у зверненні в.о. Міністра оборони України Ігоря Тенюха, яке  10 березня 2014 року направлено головам найбільших українських Церков, повідомляє Інститут релігійної свободи.

“Висловлюю слова поваги за ті зусилля, які проявляє Церква з метою підтримки Збройних Сил України та всього українського народу. Особливого значення це набуває в теперішній період надзвичайного загострення відносин між сусідськими народами, в період збройної агресії, яка здатна зламати хиткий мир в регіоні і провести поділ у душах людей, що потім може лікуватися десятиліттями”, – зазначає глава вітчизняного оборонного відомства.

За словами в.о. Міністра оборони України, внутрішній мир і злагода є передумовою мирного життя і сильного суспільства. Це стосується насамперед релігійної сфери.

“Не розбіжності, а взаємодія між віруючими мають переважати в нашому житті. Приклади такої взаємодії подали священики, що сьогодні виконують свій душпастирський обов’язок серед військовослужбовців у Криму. Голос Церкви зараз важливий як ніколи. Його слухають віруючі і невіруючі, воїни і члени їхніх сімей, працівники Збройних Сил України і цивільне населення, яке проживає біля пунктів дислокації військових частин”, – йдеться у зверненні.

“Просимо Вас не зупинятися на обраному шляху а й надалі поширювати серед віруючого люду прагнення служіння Богові через службу Україні”, – підкреслив в.о. Міністра оборони України Ігор Тенюх.

Як повідомляв ІРС, Рада у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України закликала усіх громадян України згуртуватися, підтримувати та допомагати один одному у справі протидії російським загарбникам.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua   
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС