ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Турчинов надав доручення вирішити проблеми ввезення гуманітарної допомоги в Україну PDF Друк E-mail
23.05.2014 12:05
Фото: Максим Васін, ІРС
 
КИЇВ – Церкви зацікавлені у наданні соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, переселенцям з Криму та постраждалим від терористів на Донбасі, в тому числі у співпраці з закордонними партнерами.

Цю проблему порушив єпископ РКЦ Станіслав Широкорадюк під час зустрічі голови Верховної Ради, в.о. Президента України Олександра Турчинова з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка відбулася 22 травня 2014 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Також перший заступник голови ВСО ЄХБ Валерій Антонюк наголосив на готовності церков співпрацювати з владою в питання соціального захисту мешканців України, які цього потребують, особливо в наслідок вимушеної внутрішньої міграції в інші міста країни.

У відповідь на це Олександр Турчинов доручив вже у п’ятницю, 23 травня, провести спільну нараду за участі Міністра соціальної політики України, голови Державної митної служби України та відповідальних осіб за напрямок гуманітарної допомоги з боку церков і релігійних організацій.

За словами в.о. Президента України, вжитих новим Урядом заходів виявилось недостатньо задля того, щоб спростити процес розмитнення та ввезення в Україну закордонних гуманітарних вантажів з метою їх подальшого розподілу за допомогою релігійних організацій. Тому він запропонував на конкретних прикладах розібратися в наявних бюрократичних перепонах та усунути їх.

Як повідомляв ІРС, під час цієї зустрічі глави конфесій підтримали ініціативу з проведення у суботу, 24 травня, загальнонаціональної молитви за мир і єдність в Україні, за проведення чесних виборів.
 
Глави Церков також заявили про підтримку дій української влади в боротьбі з тероризмом на Донбасі та щодо захисту державного кордону України.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua           
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС