ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Комюніке засідання Всеукраїнської Ради Церков від 9 липня 2014 року PDF Друк E-mail
09.07.2014 18:58
Фото: Максим Васін, ІРС
 

 Комюніке

засідання Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій

від 9 липня 2014 року


Члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій провели засідання 9 липня 2014 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал".

Під час засідання члени ВРЦіРО висловили співчуття Українській Православній Церкві з приводу смерті її Предстоятеля – Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Було констатовано, що спочилий ієрарх за свого життя докладав особливих зусиль до розвитку міжконфесійних контактів, сприяв міжконфесійному миру та порозумінню.

Члени ВРЦіРО прийняли звернення до Президента України П. О. Порошенка з переліком актуальних питань та проблем у державно-конфесійних відносинах.

Також ВРЦіРО направила звернення до Глави держави, Уряду та Парламенту з проханням не допустити ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Учасники засідання також обговорили актуальні питання взаємовідносин з державою. Було відзначено недопустимість втягування церков та релігійних організацій в політичні процеси та незаконного втручання в їх внутрішні справи.

Глави основних українських конфесій також прийняли звернення щодо ситуації на Сході України, в якому закликали всіх, хто незаконно тримає зброю, скласти її та припинити кровопролиття, звільнити з полону заручників, в тому числі й священнослужителів, не захоплювати та не використовувати церковних споруд та релігійних приміщень у збройному конфлікті.

Лідери українських релігійних спільнот засвідчили солідарність з людьми, які постраждали від збройного конфлікту, та закликали своїх вірних до діяльної допомоги та справ милосердя братам і сестрам зі Сходу України.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.

Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua   

Джерело: сайт ВРЦіРО

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС