ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Представники "ДНР" забрали будівлю євангельської церкви в Донецьку PDF Друк E-mail
14.08.2014 11:48
Фото: wolua.org
 
ДОНЕЦЬК – Пізно вночі 13 серпня 2014 року представники самопроголошеної "Донецької народної республіки" вчинили черговий акт релігійної нетерпимості щодо християн Донецької області.

Цього разу вони відібрали будівлю у релігійної громади «Слово життя» Української Християнської Євангельської Церкви (УХЄЦ) по вулиці Ткаченка, 100 у Донецьку, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Крім великого залу для богослужінь на 1200 місць у вказаній будівлі також розташовувалися Біблійний інститут, недільна школа, християнська приватна загальноосвітня школа, відділ милосердя і допомоги нужденним, молодіжне служіння та інші відділи, які забезпечували роботу об'єднання церков УХЄЦ по всій Україні.

За словами старшого єпископа УХЄЦ Леоніда Падуна, незважаючи на те, що в місті знаходиться безліч порожніх будівель, представники “ДНР” вирішили забрати Божий дім, який не був порожній жодного дня і в якому постійно проходило служіння Богу і надавалася допомога нужденним людям.

"Немає слів, щоб виразити біль і печаль! Понад двадцять років ми вкладали свої серця, свої фінанси в будівлю Церкви і тепер нас позбавили можливості збиратися для молитов і служіння Богу", – підкреслив єпископ Леонід Падун.

 
Як повідомляв ІРС, релігійна нетерпимість є характерною рисою представників "ДНР".

Слід нагадати, що представники самопроголошеної “ДНР” у травні 2014 року задекларували у власній “конституції”, що на захоплених ними територіях “первісною та пануючою вірою є Православна віра..., що сповідується Руською Православною Церквою (Московський Патріархат)”.

Також представники “ДНР” проголосили: “Історичний досвід і роль Руської Православної Церкви (Московський Патріархат) визнаються та поважаються, в тому числі, як системоутворюючі стовпи Руського Світу”.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua   
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС