ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Комісія у справах релігій готує пропозиції щодо тарифної проблематики PDF Друк E-mail
21.10.2014 15:48
 
КИЇВ – Комісія у справах релігій Громадської ради при Міністерстві культури України проаналізувала проблемні аспекти практичного застосування тарифів на електроенергію для релігійних організацій.

Це питання стало предметом розгляду під час засідання, яке відбулося 17 жовтня у приміщенні Департаменту у справах релігій і національностей Міністерства, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Голова Комісії, виконавчий директор ІРС Максим Васін навів факти двозначного застосування законодавства, коли замість тарифу як для населення від релігійних організацій вимагають оплати електроенергії за комерційними тарифами.

Під час засідання директор Департаменту у справах релігій і національностей Мінкультури Володимир Юшкевич розповів членам Комісії про актуальні питання діяльності державного органу у справах релігій. За його словами, Департамент ініціює проведення семінарів з підвищення кваліфікації з релігійних питань для спеціалістів обласних державних адміністрацій.

Учасники засідання також розглянули проблемні питання благодійної діяльності та розподілу гуманітарної допомоги з-за кордону, чим опікуються релігійні організації. Налагодження ефективного механізму взаємодії органів влади з церквами особливо важливо задля допомоги переселенцям з Донбасу і Криму, а також враховуючи потреби армії та постраждалих в зоні АТО.

На завершення члени Комісії у справах релігій Громадської ради при Мінкультури обмінялися думками щодо інших питань, які потребують вирішення у найближчій перспективі.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС