ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Законопроект про заснування релігійними організаціями навчальних закладів знову не розглянули PDF Друк E-mail
19.03.2009 14:37
КИЇВ – 18 березня 2009 року профільний Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, а також Комітет з питань культури і духовності, не розглядали законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів».

Як повідомили в секретаріатах зазначених парламентських комітетів, законопроект № 2729 (автори – народні депутати В.Стретович, О.Боднар, В.Малишев, В.Марущенко) не розглянули з причин організаційного характеру через перенесення засідань на інший час. У зв’язку з цим народні депутати України розглянуть дану законодавчу ініціативу на найближчих засіданнях вказаних Комітетів, які відбудуться до кінця березня цього року.

Як повідомлялось раніше, зазначений проект Закону передбачає надання релігійним організаціям права засновувати навчальні заклади світського характеру різних форм та рівнів акредитації шляхом зрівняння їх у правах у сфері приватної освіти з громадськими та іншими організаціями. На своєму останньому засіданні члени Комітету з питань культури і духовності не змогли ухвалити жодного рішення за наслідками розгляду даного законопроекту, не зважаючи на численні звернення глав українських Церков і релігійних об’єднань, які були спрямовані на його підтримку.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС