ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Українські депутати в ПАРЄ виступили на захист християн в Європі PDF Друк E-mail
04.06.2015 14:26

Фото: coe.int
 
Постійна делегація від України в Парламентській Асамблеї Ради Європи рішуче виступила на захист християнських цінностей в Європі та християнських меншин на окупованих територіях України.

Дискусія з цього приводу відбулася 1 червня 2015 року в Парижі на засіданні Комітету рівності та недискримінації ПАРЄ, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Як повідомив член української делегації Павло Унгурян, на засіданні також відбулась не менш важлива дискусія стосовно нав'язування східноєвропейським країнам політики на підтримку світогляду ЛГБТ, який суперечить християнському погляду на сім’ю.

Він повідомив, що за підсумками обговорення Президент ПАРЄ Анн Брассер пообіцяла взяти ці питання під особистий контроль.

"Ми переконуємо західноєвропейських колег не змушувати Україну, Грузію та інші країни, в яких панують християнські цінності, впроваджувати в наше законодавство суперечливе для християнських принципів явище ЛГБТ. Президент ПАРЄ і в цьому питанні нас підтримує, хоча є країни, які виступають проти. Боротьба лише починається, і нам потрібно просити сили та мудрості в Господа Бога, щоб відстояти християнські традиції нашої держави", – підкреслив депутат Павло Унгурян.

Як повідомляв ІРС, коаліція правозахисних організацій підготувала Доповідь з фактами і свідченнями потерпілих, які підтверджують наявність цілеспрямованих переслідувань християнських меншин на територіях Донбасу на сході України, окупованих проросійськими бойовиками.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС