ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Спецпредставник Держдепу США зустрівся з релігійними діячами України PDF Друк E-mail
01.09.2015 15:56

Фото: church.ua
 
Спеціальний представник з релігії та глобальних питань Держдепартаменту США д-р Шон Кейсі (Shaun Casey) провів у Києві низку зустрічей з релігійними діячами, урядовцями та експертами.

Протягом минулого тижня американський урядовець зустрівся з Предстоятелем УПЦ КП патріархом Філаретом у його резиденції, Предстоятелем УАПЦ митрополитом Макарієм, Керуючим справами УПЦ митрополитом Антонієм, архієпископом-емеритом УГКЦ Любомиром Гузаром, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Д-р Шон Кейсі під час зустрічей в Україні розповів про діяльність Управління з питань ініціатив релігійних спільнот, створеного при Державному департаменті США у серпні 2013 року. Учасники зустрічей обговорили міжконфесійну ситуацію в Україні, стан державно-церковних відносин, релігійні аспектами російської агресії на Сході України, факти порушень прав віруючих на окупованих українських територіях в Криму і на Донбасі.

Гостя супроводжували заступник політичного радника Посольства США в Україні К. Токо, співробітник політичного відділу Посольства США в Україні Б. Кемпбел та асистент Дж. Вістранд.

Як повідомляв ІРС, Управління з питань ініціатив релігійних спільнот створене з метою формування політики Держдепартаменту США у сфері взаємодії з релігійними спільнотами, співпраці на регулярній основі з іншими урядовцями та управліннями щодо релігійних питань, в тому числі з Посолом з особливих доручень з питань свободи віросповідання та Управлінням Держдепартаменту США з питань міжнародної свободи віросповідання.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС