ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Голова ВР Гройсман: Одностатевих шлюбів в Україні не буде (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
13.11.2015 17:09
Фото: EPA
 
Голова Верховної Ради Володимир Гройсман висловив переконання, що одностатеві шлюби в Україні ніколи не легалізують, оскільки потрібно утверджувати сімейні цінності.

Про це він заявив, закликаючи депутатів з порушенням регламентних процедур підтримати законопроект №3442, що доповнює антидискримінаційну статтю чинного трудового кодексу поняттями “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність”, повідомляє Інститут релігійної свободи.

"Ми виступаємо з вами за сімейні цінності. І ні в якому разі, – я чую якісь фейки, які говорять про те, що в Україні можуть бути хоч якісь одностатеві шлюби, – не дай Бог, щоб це відбулось. І ми ніколи це не будемо підтримувати", – заявив Володимир Гройсман.

Спікер парламенту також повідомив, що говорив із Прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком про можливу появу в уряді уповноваженого з питань сім'ї і сімейних цінностей.

“Очевидно, що нам потрібно утверджувати сімейні цінності”, – наголосив Голова Верховної Ради.

Він пояснив, що, підтримуючи заборону дискримінації осіб, які належать до сексуальних меншин, парламент лише демонструє: "Ми згідні і здатні виконувати свої зобов’язання перед світом. І ми готові бути частиною цивілізованого європейського світу".

"І ще раз підтверджую: і сімейні цінності для нас є основними, і жодних одностатевих шлюбів в Україні і бути не може. Це моя позиція і більшості депутатських фракцій українського парламенту і парламентарів", – заявив Володимир Гройсман після завершення голосування.Як повідомляв ІРС, 12 листопада 2015 року парламентарі з 9-ї спроби проголосували за зміни до Кодексу законів про працю України, що відбулося з грубими порушеннями регламентних процедур.

 
Напередодні Верховна Рада не підтримала розширення статті про заборону дискримінації в проекті нового Трудового кодексу, підтриманого у першому читанні на заміну чинному Кодексу.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС