ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Україна відзначить 500-річчя Реформації на високому рівні – доручення Президента PDF Друк E-mail
23.04.2016 18:16

Фото: president.gov.ua
 
Президент Петро Порошенко доручив Заступнику глави Адміністрації Президента Ростиславу Павленку у взаємодії з представниками протестантських Церков підготувати проект указу щодо затвердження заходів із відзначення 500-річчя Реформації у 2017 році.

Про це Глава держави заявив 23 квітня під час зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Глава держави нагадав, що українці належать до різних гілок Християнства, а наступного року весь світ відзначатиме 500-річчя Реформації, яка мала і має фундаментальний вплив на європейську цивілізацію.
“Протестантські громади в Україні мають давню і багату історію. Ваша діяльність викликає повагу. Сподіваюся, що ми всі сприятимемо проведенню в Україні заходів з нагоди цієї дати на високому рівні. І ця подія, звичайно ж, має відзначатися і на державному рівні в загальноєвропейському контексті”, – підкреслив Президент, якого цитує прес-служба.
Нагадаємо, минулого тижня Рада Євангельських Протестантських Церков України вирішила проголосити 2017 – Роком Реформації та створила оргкомітет для підготовки урочистостей і просвітницьких заходів.

Петро Порошенко також, користуючись можливістю, запросив присутніх членів ВРЦіРО на спільну молитву за Україну з нагоди святкування 25 років Української Незалежності.

Як повідомляв ІРС, у суботу після зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій Президент України доручив Міністерству оборони прискорити процес запровадження капеланської служби у Збройних Силах України.

Перед цим члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій передали Главі держави листа з переліком найбільш актуальних питань державно-конфесійних відносин.
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС