ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Кілька тисячна хода пройшла Києвом на захист дітей і традиційної сім’ї (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
07.06.2016 13:49

Фото: Тарас Антошевський
 
Вперше центром Києва пройшла Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сім’ї, як союзу чоловіка і жінки, організована за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Збір учасників розпочався зранку суботи, 4 червня, під жвавий спів дитячого колективу «Ноїв ковчег» із Вінниці. Віруючи різних Церков і релігійних організацій вишикувалися у колону на Софіївській площі, чисельність якої за різними оцінками складала від двох до п’яти тисяч учасників, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Очолили Всеукраїнську ходу ієрархи Церков, священнослужителі, пастори та активісти просімейних організацій та рухів на захист життя. Серед учасників була значна частина родин із дітьми: з немовлятами, дітьми у колясках і навіть вагітні жінки.

У руках вони тримали плакати із закликами захистити життя ненароджених дітей, звернути увагу на проблематику сирітства, зберегти інститут традиційної сім’ї, створити належні умови для батьківства. Хода супроводжувалася піснями про цінність родини, батька і матері, важливість атмосфери любові та порозуміння в сім’ї.
 

 
Мета акції, як зазначив Оргкомітет, привернути увагу до проблем захисту прав дітей, утвердити в суспільстві принципи любові й поваги, виступити на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому задуму та природі людини.

Колона учасників пройшлася від Софіївської площі по вулиці Володимирській до Опери, повернула на проспект Богдана Хмельницького, а потім по Хрещатику дійшла до Європейської площі.

Акція мала в тому числі і просвітницький характер. Перехожі мали можливість долучитися до ходи та ознайомитися з цитатами зі звернень Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо сім’ї, важливості відповідального батьківства та усиновлення як способу подолання сирітства, суті конституційних змін в сфері сімейної політики, необхідності створення умов для звуження практики абортів, негативного ставлення до явища гомосексуалізму та так званих одностатевих шлюбів.
 
 
 
Захід продовжився промовами членів Ради Церков і урочистим концертом за участі дітей на Європейській площі. До присутніх звернулися:
  • В’ячеслав Нестерук, представник Головуючого у ВРЦіРО, заступник голови Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів;
  • Верховний архієпископ Святослав Шевчук, Глава Української Греко-Католицької Церкви;
  • Архієпископ Євстратій (Зоря), Секретар Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату;
  • Єпископ Володимир (Черпак), Українська Автокефальна Православна Церква;
  • Михайло Паночко, Старший єпископ Церкви християн віри євангельської України;
  • Єпископ Маркос Оганесян, Глава Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви;
  • Протоієрей Віталій Поліщук, Українська Православна Церква (в єдності з Московським Патріархатом);
  • Шейх Рустам Гафурі, Заступник муфтія Духовного управління мусульман України;
  • Єпископ Радослав Змітровіч, голова комісії до справ родини Римсько-Католицької Церкви в Україні.
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій вирішила подібні акції на захист прав дітей і сім’ї проводити щорічно, порушуючи серед широкої громадськості та органами державної влади найактуальніші проблеми у сфері сімейної політики в інтересах дітей і відповідального батьківства.
 
 
 
 
Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС