ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

АНОНС: У Києві відбудуться міжнародні конференції з релігійної свободи PDF Друк E-mail
12.09.2016 22:30
Фото: Юрій Тивончук
 

У Києві відбудеться Міжнародний експертний форум та Міжнародна наукова конференція з проблематики релігійної свободи.

Громадянський фонд «Відкрита позиція» (Киргизстан) запрошує всі зацікавлені сторони на Міжнародний експертний форум обговорити підходи до регулювання свободи релігії та переконань, які формуються в Центральній Азії під впливом глобальних процесів, організацій безпеки (ОДКБ, ШОС) і місцевих факторів.

На думку організаторів, дані тенденції представляють інтерес для моделювання процесів на конфліктних територіях України, де сьогодні має вплив Російська Федерація. З іншого боку, Україна може показати ліберальний підхід до реєстрації та регулювання діяльності релігійних громад, що складає позитивний досвід міжконфесійної взаємодії.

У роботі Форуму візьмуть участь експерти, правозахисники, представники громад та академічної спільноти з України, Киргизстану, Казахстану, Таджикистану, Грузії та Росії. До участі у заході також долучаться представники міжнародних організацій – Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, Спеціальний доповідач з питань свободи релігії та переконань Ради з прав людини ООН, Норвезький Гельсінський Комітет.

Міжнародний експертний форум «Свобода релігії і переконань в умовах сучасних викликів» відбудеться 14-15 вересня у приміщенні КНУ ім. Т.Г.Шевченка (Київ, вул. Володимирська, 60, кім. 330). 

* * *

Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України запрошує взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Релігійна свобода на перехресті епох, країн і культур», яка відбудеться 16-17 вересня в приміщенні Інституту (Київ, вул. Трьохсвятительська 4, поверх 4).

Окрім пленарного засідання конференція передбачає дискусії під час тематичних сесій:

  • Свобода совісті в її сутності і різноманітності вираження;
  • Релігійні процеси в різноманітті форм їх вияву;
  • Конфесійне життя у різноманітті його течій;
  • Політико-правове регулювання релігійної мережі України.

Реєстрація учасників конференції відбуватиметься 16 вересня (п’ятниця) з 14:00 та 17 вересня (субота) з 9:00.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС