ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Президент Порошенко зустрівся з членами Ради Церков і обговорив ситуацію в Україні (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
18.11.2016 16:26
Фото:  president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій подякував за молитву та дії, спрямовані на об’єднання українського народу.

Зустріч відбулася 18 листопада в Адміністрації Президента України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Президент заявив: В Біблії сказано, що дім, який розколюється зсередини, не встоїть. І ваше слово та дії, які дозволяють пастві тримати єдність України в ці непрості часи, дуже цінні”.

У свою чергу, керівники церков і релігійних організацій зазначили, що роблять все можливе для підтримки України та моляться за єдність українського народу.
Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарх Філарет зазначив, що Церква молиться за справедливий мир для України, постійно допомагає українським захисникам, нужденним та всьому суспільству. Патріарх зауважив, що перед Україною постали як зовнішні загрози, так і внутрішні, зокрема корупція, що є більш небезпечним для держави та суспільства, ніж навіть російська агресія.

Предстоятель Української Православної Церкви (Московського Патріархату) митрополит Онуфрій підкреслив, що Церква завжди підтримувала цілісність України та єдність українського народу.

Старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко подякував Главі держави за підписання Указу про святкування 500-ліття Реформації на державному рівні. Він також звернув увагу Президента України та Прем’єр-міністра України на проблеми з розмитненням гуманітарної допомоги, яка надсилається для допомоги постраждалим від військових дій, мешканцям зони АТО та переселенцям.

Релігійні діячі закликали Главу держави посприяти в тому, що б не було скорочено фінансування телепрограми «Вічне» на Першому Національному – чи не єдиної загальноукраїнської міжконфесійної програми на телебаченні. Також члени ВРЦіРО запропонували передбачити в Державному бюджеті на 2017 рік кошти на розвиток духовності.

 

З нагоди цієї зустрічі Президент України оголосив про підписання законопроекту № 5050, спрямованого на вдосконалення діяльності неприбуткових організацій та продовження строку перереєстрації релігійних організацій до 1 січня 2018 року.

У зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій також взяв участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Як стало відомо, цього разу не всі члени Ради Церков були запрошені на зустріч із Главою держави.

Нагадаємо, що попередня робоча зустріч Глави держави з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій відбулася у квітні цього року. Тоді релігійні діячі передали Петру Порошенку звернення з актуальними питаннями державно-конфесійних відносин, більшість з яких досі потребує свого розв’язання.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС