ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Хода на захист дітей і сім’ї об’єднала в Києві тисячі громадян (ФОТО) PDF Друк E-mail
09.06.2017 13:41
Фото: Оргкомітет Ходи / vrciro.org.ua
 

«Справжнє захоплення – це тато, мама, діти!» Під цим гаслом центральними вулицями Києва пройшла Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сім’ї.

Акцію ініціювала Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій. Глави і віруючи різних конфесій об’єдналися, щоб привернути увагу суспільства до сучасних загроз для інституту сім’ї і батьківства, звернути увагу на проблему сирітства та неналежного соціального захисту вагітних жінок, виступити на захист сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому повелінню та природі людини, повідомляє Інститут релігійної свободи.Щороку кількість охочих долучитися до цієї заходів на захист дітей і сімї зростає. По оцінкам журналістів цього разу у Ході взяло участь кілька тисяч учасників. Паралельно із цим заходи на підтримку сімї тривали на Поштовій площі та в інших частинах Києва, які в ці дні сумарно відвідало біля 40 тисяч городян.

Музичний флеш-моб на початку Ходи, на Софіївській площі, та святковий концерт і розваги після її завершення, у Маріїнському парку, не залишили байдужими ні дітей, ні дорослих. Дружня атмосфера, урочисте оформлення, конкурси і розваги додали цій події відчуття справжнього свята сімї.

На сім’ю сьогодні чиниться великий тиск і супротив. А це свідчить про те, що людство у своїй історії наближається до небезпечної лінії, і ми не повинні цього дозволити, − наголосив у своїй промові Головуючий у Раді Церков єпископ Михайло Паночко.

Він нагадав присутнім, що згідно Святого Писання автором і творцем сім’ї є ні людина, ні наука, ні релігія, а Сам Бог. Всевишній Господь створив чоловіка і жінку за образом і подобою Своєю, і благословив їх, і настановив їх народжувати дітей і володарювати на землі.


Як повідомив Оргкомітет Ходи, сьогодні в  Україні понад  70 000 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Ще 100 000 постійно або тимчасово живуть в інтернатах навіть при живих батьках. Не вистачає просвітницьких програм, тому молоді батьки часто не знають, звідки беруться діти, як триває вагітність і пологи, які є ризики, і що робити з дитиною після її народження. А зіштовхуючись з жорсткою реальністю, перекладають відповідальність на інтернат.

На переконання організаторів, звідси ж нерозуміння цінності інституту сім'ї та спроби  нав'язати гомосексуалізм та одностатеві шлюби як норму. Насправді це наслідок особистого вільного, але помилкового вибору людини та прояв глибоко вкоріненого у ній гріха. Тому одне з головних завдань Церков і релігійних організацій – доносити високі моральні принципи у всі сфери суспільного та особистого життя людей.

До усіх  моральних проблем додаються негативні наслідки конфлікту на Сході, де діти переживають стрес, втрачають батьків і калічаться. Тому Всеукраїнська хода на захист дітей і сімей, яка відбулася 3 червня в Києві, стала для зацікавлених Церков, конфесій і громадських організацій відправною точкою до єднання навколо подолання цих проблеми, до початку комплексних заходів їх розв’язання, до початку змін в Україні.

 

Як повідомляв ІРС, напередодні ходи Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій прийняла Відкрите звернення на захист сім’ї та дітей з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей (1 червня).

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС