ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Відбувся з’їзд педагогів із предметів духовно-морального спрямування PDF Друк E-mail
04.07.2017 16:59
 

Перший Всеукраїнський з’їзд педагогів із предметів духовно-морального спрямування об’єднав понад 200 учасників з 24 областей і міста Києва.

Захід відбувся 23-25 червня в Острозі на базі Національного університету «Острозька академія», повідомляє Інститут релігійної свободи.

Окрім учителів та викладачів предметів духовно-морального спрямування у З’їзді взяли участь народні депутати України, депутати органів місцевого самоврядування, представники Міністерства освіти і науки України, обласних, міських і районних управлінь освіти і науки, керівники і представники дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих освітніх закладів та закладів післядипломної освіти, науковці, представники церков, релігійних і громадських організацій.

Організаторами проведення З’їзду виступили Громадська рада з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН України, громадська організація «Всеукраїнська асоціація педагогів і психологів з духовно-морального виховання», Всеукраїнське православне педагогічне товариство, Науково-дослідницька лабораторія християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія».

Учасники З’їзду проаналізували стан духовно-морального виховання дітей, підлітків та молоді в Україні, обговорили соціальний і професійний статус педагогічних працівників, які викладають предмети духовно-морального спрямування у вітчизняних дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, окреслили перспективи розвитку духовно-морального виховання дітей і молоді та введення відповідних предметів до змісту освіти у Новій українській школі.

З’їзд завершився ухваленням Резолюції, яка містить практичні пропозиції для Міносвіти, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, обласних та Київської міської держадміністрацій, обласних рад, інших органів місцевого самоврядування, органів управління освітою, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, керівників закладів освіти, представників релігійних і громадських організацій, засобів масової інформації.

Рекомендації З’їзду спрямовані на забезпечення ефективності духовно-морального виховання дітей і молоді в Україні.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС