ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Протестантські церкви України відсвяткували 500-річчя Реформації PDF Друк E-mail
08.11.2017 14:53
Фото: facebook.com
 

З нагоди 500-річчя Реформації євангельські протестантські церкви провели урочисту академію в Національній Опері та підсумковий Форум у столичному Палаці «Україна».

Окрім віруючих різних протестантських церков, зазначені заходи відвідали вчені, високопосадовці, журналісти, громадські активісти, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Під час Урочистої академії, яка відбулася 30 жовтня у Національному академічному театрі опери та балету України імені Тараса Шевченка, презентовано фільм Вахтанга Кіпіані «Реформація та її батько Лютер». Захід продовжився святковим концертом за участі Київського симфонічного оркестру і хору та Національної академічної капели «Думка» (диригент Вес Дженсон).

Більш масштабне святкування продовжилося 3-4 листопада у Національному палаці мистецтв «Україна», де відбувся підсумковий Форум «Реформація: уроки історії та завдання на майбутнє». Його учасниками стали керівники різних євангельських протестантських церков України, міністри та представники різних парламентських фракцій, вчені та численні іноземні гості.


Програма Форуму передбачала проведення, окрім пленарних засідань, тематичних секцій (майстер-класів) на теми: реформація церковного лідерства, благовістя у сфері науки та освіти, захист прав і свобод християн та церков, культура і мистецтво, сімейні цінності, соціальна та волонтерська робота, реформація медіа, громадська та політична робота, економіка і бізнес.

На розгляд учасників Форуму було представлено проект Резолюції Протестантських Євангельських Церков з нагоди святкування 500-річчя Реформації, в якій проголошується спільна позиція євангельських християн до богословських питань та різноманітних сфер суспільного життя.

Як повідомляв ІРС, 17 вересня за ініціативи Ради Євангельських Протестантських Церков України на Хрещатику в центрі Києва відбулося масштабне святкування Дня подяки за участі мотиваційного спікера Ніка Вуйчича.

Нагадаємо, що згідно Указу Президента України святкування 500-річчя Реформації відзначається в Україні на державному рівні.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС