ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Прем’єр Гройсман відзначив важливість духовності і сімейних цінностей для розвитку держави PDF Друк E-mail
18.04.2018 14:58
Фото: kmu.gov.ua

 

Побудова сильної держави можлива лише через збереження національної культури, підтримку сімейних цінностей та духовності.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 16 квітня під час зустрічі з предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату, повідомляє Інститут релігійної свободи.

“Я вірю тільки в те, що через духовність, через збереження національної культури, через сімейні цінності ми можемо збудувати сильну і розвинуту державу. Насправді це те, що має сьогодні робити влада”, – сказав глава Уряду.  

Володимир Гройсман також наголосив:

“Духовність – це фундамент і основа держави. Утвердження духовності та віри - наша важлива місія. Я як Премєр-міністр і Уряд, який я очолюю, ми завжди все будемо робити для того, щоб духовність зміцнювалася, щоб дорога до храму була вільною – у всіх розуміннях ції свободи. Ми сьогодні затвердимо новий порядок денний і сформуємо питання, які потребують обговорення”.

Патріарх Філарет подякував Главі Уряду за підтримку церкви та релігійних організацій в Україні.

“Хочу подякувати за те, що ви підтримуєте релігійні організації в укріпленні сім’ї. Тому що, якщо сім’ї не буде, не буде нації, і не буде держави», – наголосив предстоятель УПЦ КП.

 

Нагадаємо, що в зверненні до Прем’єр-міністра України, переданому під час зустрічі 4 липня 2017 року, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій найпершим серед актуальних питань закликала Уряд вжити заходів для утвердження в суспільстві сімейних та інших моральних цінностей. Зокрема, ВРЦіРО запропонувала підвищити рівень державної сімейної політики – на рівні центральних органів виконавчої влади: штатно, організаційно, належним бюджетним фінансуванням.

Як повідомляв ІРС, петиція на захист сімї на сайті Кабінету Міністрів України наразі набрала понад 28 тисяч підписів громадян з необхідних 25, і вже спрямована на офіційний розгляд Уряду. Подібна петиція на сайті Верховної Ради на даний момент також набрала понад 25 тисяч підписів українців. Водночас аналогічна петиція на сайті Президента України була видалена, що спричинило вуличні громадські протести та негативну оцінку Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС