ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Всеукраїнський Собор закликає до триденної молитви за вибори і майбутнє України PDF Друк E-mail
28.03.2019 22:06

 

Релігійні та громадські діячі закликають українців присвятити 29 – 31 березня молитві за чесні та усвідомлені вибори, за мир і єдність для всього народу, за добре майбутнє для України.

Щоп’ятниці багато церковних громад та християн України перебувають у пості та молитві за нашу державу. У п’ятницю, 29 березня, за ініціативи Ради Євангельських Протестантських Церков України буде особливий день – День спільного посту і молитви за майбутнє України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Окрім цього, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтримала ініціативу у суботу, 30 березня, напередодні голосування у президентських виборах, оголосити День всенародного покаяння перед Богом, примирення, молитви і посту. В цей день відбудеться спільна молитовна акція глав церков і релігійних організацій у центрі Києва на Володимирській гірці.

Громадська спілка «Всеукраїнський Cобор» запрошує всі церкви та небайдужих християн приєднатися до триденної молитви за майбутнє нашої країни та чесні і відповідальні вибори. Зокрема, і у день виборів, 31 березня, закликає всі церкви України на богослужіннях молитися про благословення виборів Президента України, Божу охорону, мудрість для народу, мир і єдність нашої країни.

Нині ми бачимо, що українське суспільство постійно піддається тиску та атакам різних деструктивних та антихристиянських сил, які хочуть зруйнувати основи державності, духовні та моральні засади нашого народу. Саме тому зараз важливо, аби християни об’єдналися в пості і молитві, – наголошується у зверненні Всеукраїнського Собору за підписом голови Духовної Ради єпископа Валерія Антонюка та координатора Олександра Турчинова.

Напередодні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала громадян України проголосувати на виборах 31 березня у мирі, спокої та з молитвою, поважаючи вибір інших людей.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС