ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Інститут релігійної свободи розробив Консультацію про порядок отримання церквами земельних ділянок у безоплатне постійне користування PDF Друк E-mail
08.04.2009 09:37

КИЇВ – Юридична консультація, яку представив 8 квітня 2009 року Інститут релігійної свободи м.Києва, має на меті допомогти Церквам і релігійним організаціям правильно скористатися змінами законодавства України, що дозволяють їм набувати земельні ділянки у постійне користування. Ключовою темою консультації є шляхи переоформлення релігійними організаціями права оренди земельної ділянки на право постійного користування.

Як зазначається у документі, релігійні організації можуть безоплатно користуватись земельними ділянками лише у випадку отримання їх у постійне користування. Це в свою чергу робить можливим застосування передбаченої законом пільги по сплаті земельного податку у вигляді звільнення від нього.

У Консультації також наводиться перелік документів, необхідних для первинного надання земельної ділянки у постійне користування, та запропоновані бланки відповідних заяв до уповноважених органів. Також фахівцями Інституту релігійної свободи надаються пропозиції щодо вирішення складних питань, які можуть виникати під час переоформлення релігійними організаціями права оренди земельної ділянки на право постійного користування, зокрема, відносно пов’язаного з цим розірвання договору оренди земельної ділянки.

Повний текст Юридичної консультації зі зразками документів доступний для ознайомлення на сайті Інституту релігійної свободи.

 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua    

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС