ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

В Острозькій академії відбулась Всеукраїнська нарада з питань викладання у школах "Християнської етики" PDF Друк E-mail
17.04.2009 16:22

   Фото: uosa.uar.net

 
ОСТРОГ, Рівненська обл. – В Національному університеті «Острозька академія» 15-16 квітня 2009 року відбулась Всеукраїнська нарада з актуальних питань викладання курсу «Основи християнської етики».

Під час наради була презентована програма з «Основ християнської етики» для 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-методичний комплекс для 5-6 класів шкіл з «Основ християнської етики», комплекс з духовно-морального виховання для дітей дошкільного віку, посібники «Духовна музика і спів на уроці християнської етики», «Біблія на уроці біології», «Біблія на уроці фізики й астрономії», проведено відвідування та обговорення відкритих уроків з основ християнської етики.

“Слово Боже змінює дітей, але якщо воно сіється постійно – подібно як реклама впливає на нас, бо ми бачимо її щодня. Уроки з «Основ християнської етики» допомагають дітям у світі грішному не загубитися, а знайти правильний шлях у житті”, – вважає Наталя Ротченкова, вчитель з основ християнської етики загальноосвітньої школи № 17 міста Луцька.

У всеукраїнській нараді взяли участь ректор Національного університету «Острозька академія» І.Пасічник, заступник голови Острозької райдержадміністрації О.Фризюк, головний спеціаліст Департаменту середньої освіти Міністерства освіти і науки України Р.Євтушенко, заступник начальника Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Г.Майборська, науковці та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів із низки областей України.

Захід відбувся за сприяння Міністерства освіти і науки України, Громадської ради при МОН України з питань співпраці з церквами і релігійними організаціями, Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Національного університету «Острозька академія».

 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua      

За матеріалами: НУ "Острозька академія"

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС