ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Під час виборчих кампаній в Україні не має бути спекуляцій на мовних, міжнаціональних та релігійних питаннях – голова Парламенту PDF Друк E-mail
21.04.2009 14:34

   Фото: photo.ukrinform.ua

 
КИЇВ – Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає неприпустимим спекуляції на мовних, міжнаціональних та релігійних питаннях під час виборчих кампаній в Україні.

«Мовні проблеми, міжнаціональні та релігійні стосунки - дуже делікатна сфера, яка потребує зваженого підходу, – сказав В.Литвин у 21 квітня 2009 року під час зустрічі з Верховним комісаром ОБСЄ у справах національних меншин Кнутом Воллєбеком. – Політики не повинні спекулювати на цих проблемах».

Голова українського Парламенту висловив сподівання, що візит Верховного комісара ОБСЄ сприятиме розв`язанню зазначеної проблеми.

Раніше, у ніч на неділю перед початком Великоднього богослужіння в Києво-Печерській Лаврі, лідер Партії регіонів Віктор Янукович завив, що у випадку перемоги на президентських виборах не має наміру здійснювати політику втручання в справи Церкви.

"У мене є принципи, які я сповідаю і яким не зраджую. Я щирий православний і вважаю, що влада не повинна втручатися в справи церкви і віруючих. Я цього робити не буду", – сказав він в інтерв'ю журналістам, яке поширив Інтерфакс-Україна.
 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua      

За матеріалами: портал Верховної Ради України, "Українська Правда"
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС