ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Між урядом Грузії та Церквою оформлено меморандум про взаємну співпрацю PDF Друк E-mail
28.04.2009 08:55

  Фото: www.nrcu.gov.ua

 
ТБІЛІСІ – Між урядом Грузії та Грузинською Апостольською Автокефальною Православною Церквою 24 квітня 2009 року оформлено меморандум по взаємоспівпрацю, що передбачає участь засуджених у корисної для громадськості праці в церквах та монастирях.

Церква висловила готовність сприяти ресоціалізації ув'язнених, включенню їх у церковне життя та активному залученню до суспільно-корисної праці.

“Я вважаю, що в'язниця не є виправним місцем. Бажанням мого життя було і є те, щоб у Грузії взагалі не було в'язниць”, – заявив Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілія Другий.

При цьому Міністр з виконання покарання, пробації та юридичної допомоги Грузії Дмитро Шашкін у розмові з журналістами заявив, що в рамках меморандуму частина ув'язнених зможе перебувати весь термін покарання в монастирях, займаючись суспільно-корисною працею.
 
Зокрема, відповідно до одного з пунктів підписаного між Урядом Грузії і Церквою Меморандуму про взаємоспівпрацю, право на заміну тюремного режиму суспільно-корисною працею при церквах і монастирях можуть отримати не лише особи, які не становлять суспільної небезпеки, але навіть ув'язнені, засуджені до довічного терміну. При цьому вони повинні відбути 20-річний термін ув'язнення, повідомляє газета «Версія».
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua   
 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС