ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Віруючі без ідентифікаційного коду зможуть легше отримувати закордонні паспорти? PDF Друк E-mail
07.05.2009 10:43

  Фото: novynar.com.ua

 
КИЇВ – Уряд спрямував кошти на вирішення питання щодо централізованого внесення інформації до закордонних паспортів громадян України – тих, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера. Згідно з цим рішенням у 2009 році будуть модернізовані відповідні програмні продукти, що в свою чергу має поліпшити порядок видачі цим громадянам паспортів для виїзду за кордон.

Постановою № 354 від 15.04.2009 року Кабінет Міністрів України затвердив Порядок використання у 2009 році коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та функціонування Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування.

Зазначеним Порядком визначено, що у 2009 році бюджетні кошти будуть спрямовані на здійснення заходів щодо модернізації програмних продуктів з метою забезпечення централізованого внесення інформації на полікарбонатні сторінки даних паспорта громадянина України для виїзду за кордон при оформленні та видачі закордонного паспорта громадянам, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера.

Як повідомляв ІРС, раніше Уряд у своїй постанові надав роз’яснення щодо застосування законодавства фізичними особами, які провадять підприємницьку діяльність за межами України, в тому числі тими, які через свої релігійні або інші переконання офіційно відмовилися від присвоєння ідентифікаційного номера. Документ мав на меті зменшення впливу наслідків світової фінансово-економічної кризи на рівень життя та соціального захисту громадян України – підприємців.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua   
 
За матеріалами: Урядовий портал
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС