ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Єпископ Маркіян Трофим’як обговорив з головою Держкомнацрелігій проблеми діяльності в Україні іноземних священнослужителів PDF Друк E-mail
08.05.2009 15:37

  Фото: www.irs.in.ua

 
КИЇВ – 7 травня 2009 року приміщенні Держкомнацрелігій відбулася зустріч голови Державного комітету України у справах національностей та релігій Олександра Сагана та керуючого справами Римсько-Католицької Церкви в Україні, єпископа Маркіяна Трофим’яка.
 
Під час зустрічі було обговорено питання подальшої гармонізації державно-церковних відносин в Україні, зокрема щодо оптимізації правового механізму перебування священнослужителів-іноземців на території України.

Як зазначив єпископ Маркіян Трофим’як: “Порушене питання є надто важливим для РКЦ в Україні, з огляду на те, що на сьогодні значну частину її священнослужителів складають саме іноземці”. Єпископ додав, що “крім безпосередньо душпастирського служіння більшість з них звершують ще й різноманітне соціальне служіння, в інтересах не лише своїх вірян, але усіх громадян України”.

Учасники зустрічі обмінялися своїм баченням щодо вказаного питання, визначили конкретні кроки, що сприятимуть забезпеченню потреб Церкви священнослужителями-іноземцями.

Участь у зустрічі також взяли директор Департаменту у справах державно-конфесійних відносин та забезпечення свободи совісті Держкомнацрелігій Юрій Решетніков, начальник Відділу сприяння соціальній та гуманітарній діяльності релігійних організацій Юрій Марченко, юрист Римсько-католицької церкви в Україні Юрій Гофман.
 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua     

За матеріалами: Держкомнацрелігій

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС