ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Президент Ющенко зустрінеться з Вселенським Патріархом Варфоломієм І та відвідає Ватикан PDF Друк E-mail
19.05.2009 15:57

  Фото прес-служби Президента України  
 
Зустріч В.Ющенко та Варфоломія І у 2007 році в Туреччині

 
КИЇВ – 20 травня Президент Віктор Ющенко здійснить робочий візит до Турецької Республіки. Планується, що у Стамбулі Глава держави проведе зустріч із Вселенським Патріархом Варфоломієм Першим. Цим буде засвідчено продовження діалогу з Константинопольським патріархатом, який був започаткований минулого року, повідомляє прес-служба Президента України.

Указом № 338/2009 від 19 травня 2009 року Президент Віктор Ющенко доручив Міністерству закордонних справ України підготувати його робочий візит до Турецької Республіки, а Кабінету Міністрів України, Державному управлінню справами – здійснити заходи щодо організаційного, фінансового та матеріально-технічного забезпечення робочого візиту.

Раніше, у липні 2008 року, Вселенський Патріарх Варфоломій І відвідав Україну на запрошення Віктора Ющенка взяти участь у святкуванні 1020-ої річниці хрещення України-Русі. Тоді Президент Ющенко подякував Патріархові за “історичний духовний візит до України” і висловив сподівання, що віднині зусилля Вселенської Патріархії “будуть вельми плідними для об'єднання українських віруючих і підтримання злагоди у світовому християнстві”.

Іншим своїм указом № 335 від 18 травня 2009 року Президент України затвердив План заходів з підготовки свого офіційного візиту до Держави Ватикан, доручивши Кабінету Міністрів України забезпечити його виконання. При цьому дата візиту Віктора Ющенка до Ватикану не уточняється.

Як відомо, нинішній Папа Венедикт XVI в грудні минулого року запросив Віктора Ющенка відвідати Ватикан. У свою чергу в травні Президент Ющенко також передав Венедикту XVI запрошення відвідати Україну. В червні 2001 року покійний Папа Римський Іоанн Павло II перебував в Україні з п’ятиденним візитом.
 
 
Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua
 
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС